3 kişi PSN kardeşliği yapılıyor mu?

efebey377

Decapat
Daha fazla  
Merhaba 3 kişilik bir arkadaş grubuyuz. 2'mizde PS4 var. Bende de PS 5 var. 3 kişi PSN kardeşliği yapabilir miyiz? Yapabilirsek nasıl oluyor ve bu 3 kişiye PS Plus geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan yapılıyor mu bilmiyorum. PS4 kullanıcılarından biri Primary diğeri secondary olacak. PS5 kullanıcısı da Primary olacak.

Detaylı anlatım şurada var. Anlamadığınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Şu an yapılıyor mu bilmiyorum. PS4 kullanıcılarından biri primary diğeri secondary olacak. PS5 kullanıcısı da primary olacak.

Detaylı anlatım şurada var. Anlamadığınız bir yer olursa yardımcı olmaya çalışırım.

Şimdi nasıl yapıldığını anlamadım örnek olarak 1 PS 4'ü olan arkadaşım kadir diğeri ise Berkay olsun ben ise Yusuf(ps5 olan) olayım böyle şekilde nasıl yapacağımı anlatırsanız çok minettar olurum

Şimdi nasıl yapıldığını anlamadım örnek olarak 1 PS 4'ü olan arkadaşım kadir diğeri ise Berkay olsun ben ise Yusuf(ps5 olan) olayım böyle şekilde nasıl yapacağımı anlatırsanız çok minettar olurum
Şuan elimde hiçbir PS konsolu olmadığı için adımları anlatamam ama kaba şekilde neler yapılacağını anlatabilirim. Rehberimi okuduğunuzu düşünerek bazı şeyleri anlatmadan konuya geçeceğim. Berkay veya Kadir (biz Berkay diyelim) PS4 konsolunda kardeşlik yapılacak hesabı ana hesap olarak aktifleştirmesi lazım. Bunun ismi değişmiş olabilir. Ps4'te böyleydi. Ana hesap olarak aktifleştirdikten sonra yapacağı birşey kalmıyor. Artık oyun oynayacağı zaman bu hesaba girmesine gerek yok. Konsolu açıp kendi hesabına giriş yapıp oyunu oynayabilir.

Kadir ise hesabı konsoluna girecek fakat ana hesap olarak aktifleştirmeyecek. Kadir bu hesaptaki oyunları kendi hesabında oynayamaz. Konsolu açıp kardeşlik hesabına girip oynamak zorunda.

Sen ise Berkay'ın Ps4'te yaptığı adımları Ps5'te yapacaksın.

Şu an elimde hiçbir PS konsolu olmadığı için adımları anlatamam ama kaba şekilde neler yapılacağını anlatabilirim. Rehberimi okuduğunuzu düşünerek bazı şeyleri anlatmadan konuya geçeceğim. Berkay veya kadir (biz Berkay diyelim) PS4 konsolunda kardeşlik yapılacak hesabı ana hesap olarak aktifleştirmesi lazım. Bunun ismi değişmiş olabilir. PS4'te böyleydi. Ana hesap olarak aktifleştirdikten sonra yapacağı bir şey kalmıyor. Artık oyun oynayacağı zaman bu hesaba girmesine gerek yok. Konsolu açıp kendi hesabına giriş yapıp oyunu oynayabilir.

Kadir ise hesabı konsoluna girecek fakat ana hesap olarak aktifleştirmeyecek. Kadir bu hesaptaki oyunları kendi hesabında oynayamaz. Konsolu açıp kardeşlik hesabına girip oynamak zorunda.

Sen ise Berkay'ın PS4'te yaptığı adımları PS5'te yapacaksın.

Yani kabaca ben berkaya ana hesap yapacağım Berkay kadire kadir de boşta duracak öyle değil mi?

Kadir sadece hesabı girecek. Ana hesap yapamayacak. Ve oyun oynayacağı zaman da sadece kardeşlik yapılan hesapta oynayacak.
tamam şimdi anladığım kadarıyla anlatıyorum :D berkay benim hesabı ana hesap bende berkayın hesabını ana hesap yapıcam kadirde benim hesabımı giriş yapıp benim hesabımdan oynayacak

Haklısınız hocam, doğum gününüz kutlu olsun (profil mesajı yasağım var).
siz yapıyor musunuz şuan 3 lü kardeşlik

Yeni konular

Geri
Yukarı