30.000TL Gaming Laptop Önerisi

Bütçe
30000
Merhaba, Gaming laptop alacağım fakat fazla bilgi sahibi değilim. Forumda biraz gezdim Acer Nitro 5 modeli çokça önerilmiş. Soğutması hakkında fazla bilgi bulamadım. Soğutması nasıl? Bu fiyat bandına başka laptop önerileriniz var mı? Makine mühendisliği için uzun vadede yeterli mi?

İlla Acer olsun diyorsan.

Bu modele bakabilirsin fiyatı 29k olmasına karşın içinde RTX 3070 var 8 GB VRAM'i olduğu için birçok güncel oyun ve benzer şeylerde daha uzun süre rahat edersin.

Bu modellerde MUX Switch var mı pek hatırlamıyorum ama vardı sanırım.

Bende makine mühendisliği okuyorum ve alıcağınız herhangi bir PC zaten okulun için yeterli olacaktır eğer oyun oynamıyorsanız ve video editleri yapmıyorsanız bu kadar bütçe harcamana hiç gerek yok.

Merhaba, Gaming laptop alacağım fakat fazla bilgi sahibi değilim. Forumda biraz gezdim Acer Nitro 5 modeli çokça önerilmiş. Soğutması hakkında fazla bilgi bulamadım. Soğutması nasıl? Bu fiyat bandına başka laptop önerileriniz var mı? Makine mühendisliği için uzun vadede yeterli mi?

O fiyat için pahalı Legion çok daha iyi olur.

İlla Acer olsun diyorsan.

Bu modele bakabilirsin fiyatı 29k olmasına karşın içinde RTX 3070 var 8 GB VRAM'i olduğu için birçok güncel oyun ve benzer şeylerde daha uzun süre rahat edersin.

Bu modellerde MUX Switch var mı pek hatırlamıyorum ama vardı sanırım.

Bende makine mühendisliği okuyorum ve alıcağınız herhangi bir PC zaten okulun için yeterli olacaktır eğer oyun oynamıyorsanız ve video editleri yapmıyorsanız bu kadar bütçe harcamana hiç gerek yok.
Oyun oynuyorum genelde. Başka markalarda olur illa Acer olmak zorunda değil.

Bütçe artarsa buna bakabilirsin;

Artmaz ise bu iki modele bakabilirsin;

Bütçe artarsa buna bakabilirsin;

Artmaz ise bu iki modele bakabilirsin;

Bütçeyi pek artıramam gibi. Benim attığımla senin attığın arasında ram farkı dışında bir şey var mı?

@Batuhan Yıldırım.
Hocam size tum samimiyetimle soyluyorum ne yapin edin bunu almaya calisin bu fiyata RTX 3060'li bir laptop almaniz ileride kafanizi duvarlara vurmaya sebep olabilir. 898 tl çıkacaksınız gerisi rahat.

Geri
Yukarı