30.5 gün devamsızlıktan dolayı sınıfta kalınır mı?

EkremKaymaz

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba. 11. sınıf öğrencisiyim ortalamam iyi ama devamsılzlıgım özürlü 22 bucuk, özürsüz 8 gün yani 30 bucuk gün. Eger bunun yüzünden sınıfta kalırsam okulu bırakırım. İki hafta önce raporluya aldırdık ama yine sınıfta kalıyorum. Ne yapmam lazım direkt silemiyorlar mı?

Lise için özürsüz devamsızlık hakkı 10, özürlü 20'dir. Özürlüdeki 2 günü sildirirseniz sorun kalkar hocam müdür yardımcısının insiyatifine kalmış,10. sınıfta bende devamsızlıktan kalıyordum 10 özürlü ve 21 özürsüz ile ama müdür yardımcısına dilekçe verdik sildiler.

Merhaba. 11. sınıf öğrencisiyim ortalamam iyi ama devamsılzlıgım özürlü 22 bucuk, özürsüz 8 gün yani 30 bucuk gün. Eger bunun yüzünden sınıfta kalırsam okulu bırakırım. İki hafta önce raporluya aldırdık ama yine sınıfta kalıyorum. Ne yapmam lazım direkt silemiyorlar mı?

Kanka emin ol tek çaresi var başka çaresi yok heyet raporu diye bir şey var duymuşsundur belki 60 güne kadar uzatabiliyorsun yanlış hatırlamıyorsam devamsızlığı ama çok zor alınıyor bir araştır derim.

30 günün üstü kalıyor diye biliyorum. Buçuk devamsızlık için müdürle veya hocalarınla görüşebilirsen belki bir şey yapabilirler.

Lise için özürsüz devamsızlık hakkı 10, özürlü 20'dir. Özürlüdeki 2 günü sildirirseniz sorun kalkar hocam müdür yardımcısının insiyatifine kalmış,10. sınıfta bende devamsızlıktan kalıyordum 10 özürlü ve 21 özürsüz ile ama müdür yardımcısına dilekçe verdik sildiler.

Kral adam 30.5 devamsızlık var diyor nasıl özürlüye geçirsin her türlü kalıyor toplam 30 gün hakkın var özürlü özürsüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı