30-50 bin TL arası laptop önerisi

Bütçe
30-50 bin

rad123

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba,

Bir radyolog olarak çok iyi(görüntülerin çoğu siyah beyaz renklerde) bir görüntüleme imkanına sahip bir laptop ve ek monitör arıyorum(sağlıkçı monitörleri diyorlar galiba). Özellikle monitörün daha iyi olması ekstra işimi görecektir. Hızlı, iyi görüntüleme yeteneğine sahip bir ekip kurmak istiyorum. Bu konuda önerileriniz var mıdır acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynamayacaksanız:

Teşekkür ederim ilginiz için. Oyun oynamayacağım ama BT, MR, Röntgen gibi görüntüleri iyi kalitede gösterecek bir bilgisayar ve monitör arıyorum. Birkaç tane laptop seçeneğim var ve uygunsa size de atmak isterim fakat alacağım ek monitör daha önemli olacak.Ne yazık ki monitörler arasından bir seçim yapamıyorum.

Tabii ki attığınızı da inceliyorum şu an.

Teşekkür ederim ilginiz için. Oyun oynamayacağım ama BT, MR, Röntgen gibi görüntüleri iyi kalitede gösterecek bir bilgisayar ve monitör arıyorum. Birkaç tane laptop seçeneğim var ve uygunsa size de atmak isterim fakat alacağım ek monitör daha önemli olacak. Ne yazık ki monitörler arasından bir seçim yapamıyorum.

Tabii ki attığınızı da inceliyorum şu an.

Attığım cihazların ekranları OLED, renk doğruluk oranları çok iyi yani. Ek monitör almanıza gerek olmayacağını düşünüyorum.

Anlıyorum. Peki almam gerekirse bir öneriniz var mıdır acaba?

Şöyle söylemem daha doğru olacaktır muhtemelen: Birden fazla ekranda çalışmam gerekecek ve bir monitörde görüntünün açık kalması, işimi çok kolaylaştıracaktır. Bu yüzden ek bir monitör düşünüyorum.

Bunları önerebilirim monitör+laptop olarak.

Anlıyorum. Peki almam gerekirse bir öneriniz var mıdır acaba?

Şöyle söylemem daha doğru olacaktır muhtemelen: Birden fazla ekranda çalışmam gerekecek ve bir monitörde görüntünün açık kalması, işimi çok kolaylaştıracaktır. Bu yüzden ek bir monitör düşünüyorum.

Ana işinizi yani renklerin önemli olduğu işi laptop ekranında mı yaparsınız yoksa monitörde mi? Ucuz bir şey alınabilir öyleyse monitör olarak.

Düşük maliyetli bir laptop ve iyi bir monitör seçeneği daha mantıklı geldi. İlginiz için çok teşekkür ederim. Son bir soru soracağım.

Tulpar T7 V20.6.2
17,3 ve bunun yanına 10-15 bin arası iyi bir monitör bulabilir miyim sizce? Bu laptopu ve özelliklerini gerçekten beğendim. Tabii siz ne dersiniz,bilemem.

@rad123 o fiyata anca IPS monitör bulursunuz, IPS monitörlerde de koyu renklerde ışık sızması oluyor. Sizi rahatsız edebilir yani. O yüzden OLED öneriyorum. OLED monitörler de pahalı, yapacak bir şey yok.

Ha bir de oyun oynamayacak zaten, öyle dediniz. Oyun laptoplarına bulaşmaya gerek yok.

O zaman, önceliği monitörde tutup daha uygun fiyatlı bilgisayarlar bakmam doğru olacaktır. Önerdiğiniz monitöre ek olarak laptop değerlendireceğim.Çok teşekkür ederim.

OLED ekran için 20-25 bin arası öneriniz var mıdır?

Yeni konular

Geri
Yukarı