30-50 bin TL arası laptop önerisi

Bütçe
30-50 bin
Hocam araştırdım ama bulamadım. Attığımla aynı fiyatta bu var, satıcı güvenilir mi bilmiyorum ama daha iyi attığımdan. Outlet ürünmüş ayrıca.

Emeğinize sağlık. Attıklarınız arasından bir seçim yapacağım artık. Her şey için çok teşekkür ederim, iyi geceler dilerim.

@rad123 rica ederim. İlginizi çeken laptoplar olursa atarsınız, değerlendiririz.
Selam, monitörde biraz daha düşük kaliteye düşmeyi düşündüm. Çünkü zaten bize gelen görüntüler çok iyi olmayacak. Aşırı bir şey almak istemedim. Laptop için de hızlı ve kaliteli bir şey almak istedim. İkisini de gönderiyorum. Müsait olduğunda yorumlar mısın, lütfen.

Selam, monitörde biraz daha düşük kaliteye düşmeyi düşündüm. Çünkü zaten bize gelen görüntüler çok iyi olmayacak. Aşırı bir şey almak istemedim. Laptop için de hızlı ve kaliteli bir şey almak istedim. İkisini de gönderiyorum. Müsait olduğunda yorumlar mısın, lütfen.

Tabii ki, yorumlarım.

Ekran için bi' tık daha iyilerini gördüm ama 6-7 binlik farka değecek mi, bilemedim. Uygun fiyat ve iyi performanslı görünüyor. Laptop zaten bin çeşitli ama ''Epey'' adlı siteden birkaç tanesini karşılaştırdım ve bu en iyileriymiş gibi göründü.

OLED varsa bu 35-42 bin arası daha iyi olurdu tabii ama...

Asus atmıştınız ama onun da işlemcisi biraz yavaş geldi bana.Ucuz olan Asus tabii.

Ekran için bi' tık daha iyilerini gördüm ama 6-7 binlik farka değecek mi, bilemedim. Uygun fiyat ve iyi performanslı görünüyor. Laptop zaten bin çeşitli ama ''Epey'' adlı siteden birkaç tanesini karşılaştırdım ve bu en iyileriymiş gibi göründü.

Asus atmıştınız ama onun da işlemcisi biraz yavaş geldi bana.Ucuz olan Asus tabii.
@Xevanior

Son düzenleme:

Ekran için bi' tık daha iyilerini gördüm ama 6-7 binlik farka değecek mi, bilemedim. Uygun fiyat ve iyi performanslı görünüyor. Laptop zaten bin çeşitli ama "Epey" adlı siteden birkaç tanesini karşılaştırdım ve bu en iyileriymiş gibi göründü.

ASUS atmıştınız ama onun da işlemcisi biraz yavaş geldi bana. Ucuz olan ASUS tabii.

@Xevanior

Hocam MacBook düşünür müsünüz? Oyun oynanmayacaksa ekran kartlı laptop almaya gerek yok.

Düşünürüm tabii ama pahalı gibi geldi biraz.Eski çipler için de emin olamıyorum.
Oyun konusunda da çok haklısınız ama hızlı olmasını istiyorum açıkçası.

Tabii en önemli sorun uygulamanın Macbook'ta çalışmaması :)

Hastane sisteminin uygulaması, Macbook cihazlarda sorun çıkarıyormuş yani.

Düşünürüm tabii ama pahalı gibi geldi biraz.Eski çipler için de emin olamıyorum.
Oyun konusunda da çok haklısınız ama hızlı olmasını istiyorum açıkçası.

Tabii en önemli sorun uygulamanın Macbook'ta çalışmaması :)

Hastane sisteminin uygulaması, Macbook cihazlarda sorun çıkarıyormuş yani.
@Xevanior

Son düzenleme:

Müsait değildim, biraz geç cevap veriyorum kusura bakmayın. Şu ikisi güzel olur. İşlemcisi de gayet güçlü attığım modelin.

Geri
Yukarı