30 bin TL'ye monitör dahil hazır sistem önerisi

Tamam 7600X yaptım sağ olun başka ne gerekiyor?

Aslında daha bir şey gerekmiyor ama 1 TB SSD yaparsanız çok iyi olur çünkü bu anakartta ek M.2 SSD yuvası olmadığı için 512 GB dolarsa eskisini çıkartıp yeni SSD takmak zorundasınız ben çok ağır oyun oynamam oynadiktan sonra da dilerim derseniz yetebilir RAM'i de isterseniz 16x2 yapabilirsiniz ama bunlar gerekli değil isteğe bağlı. Şimdiden hayırlı olsun.

Aslında daha bir şey gerekmiyor ama 1 TB SSD yaparsanız çok iyi olur çünkü bu anakartta ek M.2 SSD yuvası olmadığı için 512 GB dolarsa eskisini çıkartıp yeni SSD takmak zorundasınız ben çok ağır oyun oynamam oynadiktan sonra da dilerim derseniz yetebilir RAM'i de isterseniz 16x2 yapabilirsiniz ama bunlar gerekli değil isteğe bağlı. Şimdiden hayırlı olsun.

Hocam 240GB SATA 2.5 var onu takarım gerekirse başka zaman SSD yükseltirim. Teşekkürler.

1706280580125.png

Hocam 240GB SATA 2.5 var onu takarım gerekirse başka zaman SSD yükseltirim. Teşekkürler.

Eki Görüntüle 2097545

Bence gayet iyi hocam isterseniz başkalarına da sorun tabii ama gayet iyi bir sistem gibi duruyor monitörü bilmiyorum monitör bilgim çok yok.

Yeni bir konu açıp bu fotoğrafı atıp alınıp alınmayacağını diğer forum kullanıcılarına sormanızı öneririm benden çok daha bilgili insanlar var.

Geri
Yukarı