300 TL Fare ve SDD Önerisi

WhiteFountain

Kilopat
Makaleler
1
Dostlar yakın zamanda bir oyuncu faresi ve SSD almak istiyorum. Bütçem fare için maksimum 100 TL, SSD için maksimum 200TL, yani 120 GB'lık bir SSD arıyorum. Aklımda bazı ürünler var.
Şu an indirimde olması bir avantaj.
Konu hakkında bilgileri olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim, aklımdaki ürünlerimi tercih etmeliyim, yoksa piyasada daha iyisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle indirimi kaçırmadan altta paylaşacağım SSD' yi hemen al. Ben 3-4 gün önce Hepsiburada indiriminden Adata SU800 128 GB modelini 213 TL fiyatla aldım. Fakat SU650 240 GB modelinin bu fiyatta olduğunu diğerini aldıktan sonra gördüm. İptal etmekle uğraşmamak için de gelmesini bekliyorum. Bu fiyata bu özellikte(3D-NAND) hemde 240 GB bir SSD bulmanın imkanı pek yok.

Adata 240GB SU650 3D NAND 2.5 Sata 3.0 Ssd Disk ASU650SS-240GT-C

Mouse olarak kendiminde kullandığım ve gayet memnun kaldığım G102 Prodigy modelini öneririm. Normalde 120-130 TL aralığında bulunabiliyor. Hepsiburada indirimi yeni kalktığı için 146 TL fiyata yükselmiş. Takibe alıp yakın zamanda 120 TL Cİvarında alabileceğini düşünüyorum. Ayrıca bir de Corsair Harpoon modeli var. O da indirimde. Alta linkleri ve incelemeleri veriyorum. Elinin boyutuna ve kullanım şekline göre hangisi sana daha uygunsa onu seçebilirsin. Bu fiyat aralığında 2 model de gayet sağlamdır. Fakat 300 TL kurtarmıyor. 50-100 TL bütçe arttırabilirsen alabileceğin en iyi F/P ürünlerini almış olursun. Bu arada Rival 110 bulabilirsen tabii ki de kaçırma derim.

Logitech G102 Prodigy Oyuncu Mouse 910-004939 Fiyatı
Corsair Gaming Harpoon RGB Optik Oyuncu Mouse CH-9301011-EU Fiyatı

İncehesapta james donkey ssd geliyor şuan stokları bittiği için pahalıda, stok gelince indirimde oluyor 240gb artı bitane mouse 269 tl aldım arkadaşıma. Mouse un kalitesini alışık olmadığım için bilmiyorum araştır. SSD okuma yazma hızı güzel ve kaliteli 2 tane 2 pc ye taktım kullandım

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı