300 W psu Ya Ekran Kartı Tavsiyesi

Kralll133

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Arkadaşlar:Benim Pentium(R) Dual-Core E6300 2.80 ghz çift çekirdekli işlemcim 4 gb ramim ve Foxconn G41(-K) Bir ekran kartına sahibim 64 bitde işletim sistemi kullanıyorum.Bu Sisteme Ekran Kartı almak istiyorum Psumu Değiştirmeden Alabileceğim ekran kartlarını Yazarsanız bnde bir tanesini satın alıp kullanabilirim.

Son düzenleme:
Hmm iyi bir kart'a benziyor açıkcası ama Herhangi bir sorun olur mu acaba anakarta uyumluluğu felan Bu arada Tavsiye için Teşekkürler

Hmm anladım.Arkadaşın Dediği kartı bilen varsa Yazabilir mi? Başka Tavsiye varmı :)

Psumu Değiştirmeden Alabileceğim en iyi ekran kartı Tavsiyesi Verebilirmisiniz?

R7 240 bu Kartta bnim sistemimin Benzeyen biri
Battlefield 3 high da 60 fps alıyordu Gerçek midir acaba ?

R7 250 Felan diye gidio Seri acaba hangileri uyar.Bilen Birileri Yardım edebilir mi ?

Oynamak istediğim oyunlar Rust felan yani kısacası bu tarz oyunlar çok güçlü bir ekran kartına ihtiyacım yok ama sistemime uygun en iyi olanını alabilirim.Zaten Şuanki Sistemde çok iyi olmamasına karşı bazı oyunları oynayabiliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı