3000-4000TL'ye ön arka yol kayıt kamerası tavsiyesi

Rediron07

Hectopat
Yer
İstanbul /Anadolu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus VP249QGR 144Hz 1Ms IPS / Corsair Spec Delta Mod Panel 6 Fan RGB / Corsair VS650 Psu / Asus B450M Dragon / Asus Tuf RTX 3060 / AMD Ryzen 5 5600 / Arctic Freezer 34 Duo / GSkill 2x8 16GB 3200mhz / Adata SX8200 Pro 512GB / Seagate Barracuda 2TB / Logitech G29 + Shifter / Logitech G512 / HyperX Pulsefire Haste / SteelSeries Arctis Nova 1/ Windows 10 Pro / Türk Telekom Fiber 100 Mbps / PS2 / PS3 / PS4
İyi sosyaller. Toplam 3-4K bütçem var. Ön ve arka kamera yapmak istiyorum. Zomai markasını duydum en çok, bu yüzden onun üzerinden gideceğim. Bir duyduğum marka daha olan 360 markası hakkında da yorumlarınızı bekliyorum. Zomai de 1, 5K bandında M300 ve 1S modelleri var. Bunlardan hangisi alınmalı? İkisi de acil durumda kullanılmak üzere bataryalı mı, bataryalı kamera alınmalı mı, ileride şişme yapar mı? Bunların birinden 2 tane alıp bir öne, bir arkaya takmaya daha sıcak bakıyorum, çünkü ta önden arkaya kablo çekemem muhtemelen, biraz daha üst modellerdeki arka kamera kiti olanları kullanacak olursam. Bu şekil olan üst model olarak da A500 Pro modeli var 3K fiyatı ve 1K ya da arka kamera kiti alınabiliyor. Ayrıca GPS'e de sahip oluyorum bu şekilde. Ne yapsam bilemedim. Bu kameraları kullanmış olan var mı, memnun musunuz, başka ne önerirsiniz? 1S ve M300'ün birinde park modu var birinde yok mu orayı tam anlamadım. Aküye bağlamayı düşünmüyorum, park modu da herhalde aktif kayıt için araba kapalıyken, orayı da aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Koca forumda araç kamerası kullanıpta deneyimlemiş kimse mi yok?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı