3000 TL kulaklık önerisi

Hocam seni çok yordum ama son bir sorum var. Jabra Elite 4 mü capsule 3 Pro mu?
Jabra. Ama jabra elite 4 ACTIVE olanı. Birde sadece jabra elite 4 olanı var. (Onda anc/gürültü engellemesi yok.) Sebeplerini sayayım;
Jabra elite 4 active'de hem anc modu baya iyi hemde hearthrough özelliği vardır. Peki nedir bu hearthrough; kulaklık kulağında takılıyken bu modu actiginda etraftaki sesleri duyabilirsin. Yani anc'nin tam tersi. Aptx codec de var. Telefonun destekliyor. Ldac ile arasında fark var tabikide fakat kullanılan sürücü, kalite farkı da var. Jabra, sounpeats'den daha kaliteli bir markadır. Ve şu da var; ldac ile aptx farkını kolay kolay anlayamazsın. Tabikide ldac üstündür fakat her halukarda İkiside kalitelidir zaten. Jabra'nın özelliklerini kullanmak için app store/Google play store'den JABRA + uygulamasını indirip varsa güncellemeleri yaparsın. Diğer bir yandan da modları aktifleştirir/kapatirsin. (Anc/ açıp kapatma, hearthrough/açıp kapatma gibi )

Jabra. Ama Jabra Elite 4 actıve olanı. Bir de sadece Jabra Elite 4 olanı var. (onda anc/gürültü engellemesi yok.) Sebeplerini sayayım;
Jabra Elite 4 Active'de hem ANC modu bayağı iyi hem de hearthrough özelliği vardır. Peki nedir bu hearthrough; kulaklık kulağında takılıyken bu modu actiginda etraftaki sesleri duyabilirsin. Yani ANC'nin tam tersi. aptX codec de var. Telefonun destekliyor. LDAC ile arasında fark var tabii ki de fakat kullanılan sürücü, kalite farkı da var. Jabra, Sounpeats'den daha kaliteli bir markadır. Ve şu da var; LDAC ile aptX farkını kolay kolay anlayamazsın. Tabii ki de LDAC üstündür fakat her halukarda ikisi de kalitelidir zaten. Jabra'nın özelliklerini kullanmak için App store/Google Play Store'den Jabra + uygulamasını indirip varsa güncellemeleri yaparsın. Diğer bir yandan da modları aktifleştirir/kapatirsin. (anc/ açıp kapatma, hearthrough/açıp kapatma gibi )

Düz Jabra Elite 4 mü capsule 3 Pro mu?

Hocam seni çok yordum ama son bir sorum var. Jabra Elite 4 mü capsule 3 Pro mu?
hocam deneyimlerimi paylaşıyorum alabiliyorsanız elit 4 active ben qcyden sonra çağ atlamış gibi hissettim bassları çok iyi hissettieiyo anc başarılı arada ses veriyor ama genel olarak başarılı tuşları işlevli dokunmatikler gibi değil alabiliyorsan öneririm

@MiclHmo hocam sizede tavsiyeniz için teşekkür ederim aktif olarak hala kullanıyorum çok iyi bir kulaklık tam fp olduğunu düşünüyorum

Hocam deneyimlerimi paylaşıyorum alabiliyorsanız elit 4 active ben QCY'den sonra çağ atlamış gibi hissettim bassları çok iyi hissettieiyor ANC başarılı arada ses veriyor ama genel olarak başarılı tuşları işlevli dokunmatikler gibi değil alabiliyorsan öneririm.

@MiclHmo hocam size de tavsiyeniz için teşekkür ederim aktif olarak hala kullanıyorum çok iyi bir kulaklık tam F/P olduğunu düşünüyorum.

Hocam AirPods 2 vardı onu aldım 1000 TL'ye 2.el ama güvendiğim için çok yakın bir kişi olduğu için direk aldım.

Hocam soundpets Air 4 mü daha iyi Air 3 Deluxe HS mi? Bir de insanlar soundpets hızlı bozuluyor demiş doğru mu?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı