3000 TL'ye Grafik Bilgisayarı?

MKahveci95

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle Merhabalar,
Aranıza yeni katıldım arkadaşlar forum kurallarını tam olarak bilmiyorum yanlışım olursa mazur görün.
Grafik Tasarım Bölümü okuyorum, uzun zamandır bilgisayarla işim olmuyordu tablet vs. kullanıyordum ama bilgisayar kesin bir ihtiyaç. Bu yüzden sizlerden yardım istiyorum :)
Benim için olması gerekenler;
SDD
8x2 Ram
İyi bir ekran kartı...
Eskiden AMD kullanıcısıydım aşırı ısınma problemi vardı ama forumda biraz dolaştım artık bu sorunun o kadar fazla olmadığını gördüm. Bu nedenle AMD yada İntel hiç fark etmez 2000-3000 arası. 24/27" ekran düşünüyorum bunun içinde marka önerilerine açığım...
Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler...

pc.jpg

Eksik yalnış veya tavsiye var mı arkadaşlar?

Furkan bey amd işlemci düşünüyorum biraz daha uygun olduğu için... Yanlış biliyor olabilir ama amd fiyat performans olarak daha iyi sanırım

Anladım teşekkür ederim peki işlemci olarak i5-4670 destekler mi biraz daha iyi performansı fiyat farkıda çok fazla değil?

Çok bi performans farkı olmayacaksa değmez o zaman ekran olarak tavsiye edebileceğiniz bi ürün var mı 24" 27" düşünüyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı