3000 TL'ye kadar F/P airfryer önerisi

Yer
Ankara
Daha fazla  
Ofiste kullanmak için uygun fiyatlı, kaliteli bir airfryer bakıyorum. En geç 1-2 gün içinde sipariş vereceğim. Dışarıdan yemek söylemek külfetli artık. Ne ekonomik ne de doyurucu. 3000 ₺'ye kadar çıkabilirim ama daha hesaplı olursa daha iyi olur. Genellikle 1 kişi, nadiren 2-3 kişilik yiyecekler ( dondurulmuş gıda, ağırlıklı olarak patates ve tavuk vb. ) pişirilecek. Öneriniz var mı? Kullanıcı deneyimi olan arkadaşlar da yorum yaparsa çok sevinirim. İyi sosyaller.

Son düzenleme:

Bunu 1 senedir kullanıyorum memnunum.

Bu Airfryer'ı beğeniyordum fakat soyulma gibi olumsuz yorumlara denk gelince biraz uzaklaştım. Siz bu tarz bir sorun yaşadınız mı veya genel olarak bir şikayetiniz var mı? ( temizliği nasıl, pişirme kalitesi, üründe deforme / soyulma vs. var mı ). Teşekkür ederim.

Xiaomi'nin olan var bizde sorun varsa sorabilirsin.

Biraz fazla olabilir sorularım, hakkınızı helal edin.
Genel olarak memnun musunuz, bir şikayetiniz var mı?
Hazne genişliği 1-2 veya 2-3 kişi için yeterli mi?
Pişirme kalitesinden memnun musunuz?
Temizliği zor mu?
Ürünün malzeme kalitesini nasıl buluyorsunuz?

Sizin de eklemek istediğiniz bilgiler varsa okumaktan mutlu olurum. Teşekkür ederim.

Biraz fazla olabilir sorularım, hakkınızı helal edin.
Genel olarak memnun musunuz, bir şikayetiniz var mı?
Hazne genişliği 1-2 veya 2-3 kişi için yeterli mi?
Pişirme kalitesinden memnun musunuz?
Temizliği zor mu?
Ürünün malzeme kalitesini nasıl buluyorsunuz?

Sizin de eklemek istediğiniz bilgiler varsa okumaktan mutlu olurum. Teşekkür ederim.

Bir sorunu yok memnunum hazne genişliği açıkçası yemeğe göre değişir ancak genel olarak 3 kişiye yetiyor pişirme kalitesine gelirsek kendi verdiği hazır ayarlar pek bir işe yaramıyor deneye deneye bulmak gerekebiliyor temizliği zor değil direk su ile bile temizlenebilir malzeme kalitesi kötü değil dışı klasik plastik içinin ne olduğunu bilmiyorum tava tencere ile aynı.

Bu Airfryer'ı beğeniyordum fakat soyulma gibi olumsuz yorumlara denk gelince biraz uzaklaştım. Siz bu tarz bir sorun yaşadınız mı veya genel olarak bir şikayetiniz var mı? ( temizliği nasıl, pişirme kalitesi, üründe deforme / soyulma vs. var mı ). Teşekkür ederim.

Hiçbir sıkıntı yaşamadım temizliği de kolay ben genelde yağlı kağıt da koyarım zaten onun üstünde birikiyor yağı vs. Wi-Fi'li modeli var uzaktan bile hallediyorum. 3-4 kişilik bir aileye bir öğün yemeği rahatlıkla pişirebiliyor genelde tavuk, patates için bazen buz çözme için kullanırım, sprey gibi az bir yağ sıkarım ve memnunum genel olarak beklentilerimi karşıladı.

Arkadaşlar Xiaomi 3.5 lt Airfryer'ı satın aldım. Cihazı kullandıktan sonra düşüncelerimi buraya yazarım. Yorumlarınız için teşekkür ederim. Sağlıcakla kalın 🙏.

Hocam hayırlı olsun. 2 hafta olmuş belki biraz erken ama şu an memnun musunuz?

Teşekkür ederim. Evet hocam ofiste kullanıyorum öğle vakitlerinde patates, tavuk, dondurulmuş yiyecekler vs. pişiriyorum çok işime yaradı. Keşke daha önce alsaydım diyorum. Cihazla ilgili herhangi bir sorun yaşamadım. Wi-Fi'ya bağlanma olsun, pişirme olsun tüm fonksiyonlar tıkırında. Telefondan yönetme olayı işime yaradı, bazen müşterilerimle ön tarafta görüşürken tek tıkla duraklatma, süreyi ve dereceyi ayarlama gibi müdahalelerde bulunabiliyorum. Pişirme ayarını da tutturursanız çok leziz şeyler ortaya çıkıyor.

Geri
Yukarı