300TL civarında Red Switch klavye önerisi

• Konuyu başlatan viet
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 592
Bütçe
300

viet

Decapat
Daha fazla  
300TL civarında bütçem var Red Switch klavye almak istiyorum. Aklımda Gamepower Ogre var, sizce nasıl? Alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
300TL civarında bütçem var Red Switch klavye almak istiyorum. Aklımda Gamepower Ogre var, sizce nasıl? Alınır mı?

Aklından bile geçirme hocam Gamepower'ı. Pusat K3 Pro gerçekten güzel klavye ama stok ve fiyat sorunu var Redragon kaliteli markadır Red Switch'lerine bakabilirsiniz.

Gamepower'ı tavsiye etmemenizin sebebi nedir acaba?
  • Tuş basmama
  • Tuş ikileme
  • Tuşlarda soyulma
  • USB'de ve bağlantıda problemler
  • Işıklarda birkaç ay sonra parlaklık düşmesi/yanmama durumu
Alırsanız bu sorunlardan en az birini yaşama olasılığınız çok yüksek. Ve müşteri hizmetleri son derece ilgisiz. Bunları göze alıyorsanız alabilirsiniz.

• Tuş basmama
  • Tuş ikileme
  • Tuşlarda soyulma
  • USB'de ve bağlantıda problemler
  • Işıklarda birkaç ay sonra parlaklık düşmesi/yanmama durumu
Alırsanız bu sorunlardan en az birini yaşama olasılığınız çok yüksek. Ve müşteri hizmetleri son derece ilgisiz. Bunları göze alıyorsanız alabilirsiniz.

Evet kesinlikle bu şekilde şikayetler çok fazla Gamepower markasında. Şikayet var sitesinden de bakabilirsiniz.

• Tuş basmama.
  • Tuş ikileme.
  • Tuşlarda soyulma.
  • USB'de ve bağlantıda problemler.
  • Işıklarda birkaç ay sonra parlaklık düşmesi/yanmama durumu.

Bir de yay sesi var hocam dayanılmaz bir şey bana göre. 200 TL'ye aldığım KB435L de bile hiç yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı