3050 Ti 4600H Laptop Valorant'ta maksimum 120 FPS veriyor

ragnar3223

Femtopat
Daha fazla  
3050 Ti 8 GB RAM AMD Ryzen 5 Mobile 4600H işlemciye sahibim. Valorant'ta ve CS:GO'da maksimum 120 FPS'leri gördüm, işlemcimi tam performansta kullanamadığımı da düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

8 GB RAM'i cift kanal 2x8 seklinde yukseltirsen buyuk oranda cozersin. Ayrıca cihaz ısınıyor mu vs. goz at.

FreeSync G-Sync falan açıksa ekranın ekran tazeleme hızına sabitleniyor ekran yenileme hızınız 120 ise maksimum 120 gösterir Ekran Yırtılmasını kapatıp oynayın yani.

FreeSync G-Sync falan açıksa ekranın ekran tazeleme hızına sabitleniyor ekran yenileme hızınız 120 ise maksimum 120 gösterir Ekran Yırtılmasını kapatıp oynayın yani.

FreeSync ve G-Sync yırtılmayı önler. Ekranın görüntüsünü düzeltmeye yardım eder.
RAM'i çift kanal yap. Sıcaklığı kontrol et.
Ayrıca prizde mi oynuyorsunuz?

FreeSync ve G-Sync yırtılmayı önler. Ekranın görüntüsünü düzeltmeye yardım eder.
RAM'i çift kanal yap. Sıcaklığı kontrol et.
Ayrıca prizde mi oynuyorsunuz?

Tamam işte hocam FPS'i sabitliyor ekran yırtılmasını önlemek için.

Benmi yanlış biliyorumda dalga geçiyorsunuz gülme emojisi atarak?

3050 Ti 8 GB RAM AMD Ryzen 5 Mobile 4600H işlemciye sahibim. Valorant'ta ve CS:GO'da maksimum 120 FPS'leri gördüm, işlemcimi tam performansta kullanamadığımı da düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?
Sorun tamamen çift kanal ram kullanmamak yaklaşık 4 yıldır bende 8 gb ram kullanıyordum ama sürekli fps sıkıntıları yaşamaya başladım 180 fps alıyordum poligonda 8 gb daha ram aldım çift kanal yaptım 290'a çıktı fps
IMG_8693.jpeg

Geri
Yukarı