3060 Ti Bilgisayar calisiyor ama goruntu yok

cuguwera

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bundanni kaç gün önce bir konu açmıştım ama hala çözülemedi blgisayar oynarken bir anda bilgisayarım kapandı geri açmaya çalıstığımda bilgisayar çalışıyordu fakat ekrana görüntü gelmiyor. Bütün her şeyi denedim hiçbir şey olmadı yine sinyal gelmiyor ekrana ve VGA isigi yaniyor sonmuyor.

Anakart: ASUS ROG STRIX b-450F Gaming II.
Ekran karti: RTX 3060 Ti 8 GB Gigabyte'in.
Islemci: AMD R7 3700X.
RAM: 8x2 16 GB 3200MHz.
Monitor: AOC 165Hz 1ms.

Biri yardim edebilir mi acaba

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    126,4 KB · Görüntüleme: 13
  • image.jpg
    image.jpg
    125,3 KB · Görüntüleme: 12
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Bundanni kaç gün önce bir konu açmıştım ama hala çözülemedi blgisayar oynarken bir anda bilgisayarım kapandı geri açmaya çalıstığımda bilgisayar çalışıyordu fakat ekrana görüntü gelmiyor. Bütün her şeyi denedim hiçbir şey olmadı yine sinyal gelmiyor ekrana ve VGA isigi yaniyor sonmuyor.

Biri yardim edebilir mi acaba?

RAM'leri nazikce silgi ile silip ardından RAM yuvasını temizleyip tekrar denebilir misin görüntü sorunları RAM'dan olabiliyor.

Biri yardim edebilir mi acaba?

Burada yanan beyaz LED VGA mı?

Screenshot_2024-04-19-19-12-26-40_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg

Ekran kartınım Güç bağlantılarını çıkarıp kontrol edin, sorun yoksa, başka PSU ve ekran kartı ile denemek gerekiyor.
Simdi soyle bi olay var benim pc oyun oynarken siyah ekran veriyordu sonra gittim ekran kartinin full resetledim bi uygulamayla acaba ekran kartinin butun guncellemeleri yapilmamis olabilir mi

Geri
Yukarı