3060 TI-i5 12400F hazır sistem alınır mı?

Bütçe
19000
80-90'dan aşağı değil. Bu sıcaklıklarda takılmaya sıkıntı görmezseniz evet ama işlemciyi tam gücünde çalıştırmak için bir fan almanız gerek.

Hayır ben en yüksek 74 derece gördüm ve kasamda 2 fan var hatta kasam mesh bile değil

Size de hayırlı olsun hocam.

@Airi hocam size teşekkür etmeyi unuttum şimdi aklıma geldi çok teşekkür ederim ben bir 6 ay civarı stok fan kullanıp sonra termal macunu yenileyip kule tipi soğutucuya geçeceğim bir soru olmaz sizce?
Kış geliyor yeterli olur ama yaza kadar değiştirirsen sıkıntı olmaz.

Hayır ben en yüksek 74 derece gördüm ve kasamda 2 fan var hatta kasam mesh bile değil
Benim de mesh değil demek ki yeterince zorlamamışsın.

Kış geliyor yeterli olur ama yaza kadar değiştirirsen sıkıntı olmaz.

Benim de mesh değil demek ki yeterince zorlamamışsın.

İşlemcimi %60 kullandıracak işler yaptım ha ama belki daha baba işler de vardır (stres testi gibi)orasını bilmem 4 yıl kullandığım i5.nesil HD Graphics 1 ile CS 1.6 oynandıktan 30 dakika sonra 105 derece oluyordu :/

İşlemcimi %60 kullandıracak işler yaptım ha ama belki daha baba işler de vardır (stres testi gibi)orasını bilmem 4 yıl kullandığım i5.nesil HD Graphics 1 ile CS 1.6 oynandıktan 30 dakika sonra 105 derece oluyordu :/
God of war oynarken 3070ti'a 1080p de yetişecem diye %80 %90 ları görüyorum ben kullanım olarak. Bir de muhtemelen kendisini yavaşlatıyor zaten 4ghz değilde 3.5ghz de falan çalışıyor o frekansta zaten stok fan o derecelerde tutabiliyor.

God of war oynarken 3070ti'a 1080p de yetişecem diye %80 %90 ları görüyorum ben kullanım olarak. Bir de muhtemelen kendisini yavaşlatıyor zaten 4ghz değilde 3.5ghz de falan çalışıyor o frekansta zaten stok fan o derecelerde tutabiliyor.
3070 ti ile 1080p kulanmanıza biraz üzüldüm

Size de hayırlı olsun hocam.

@Airi hocam size teşekkür etmeyi unuttum şimdi aklıma geldi çok teşekkür ederim ben bir 6 ay civarı stok fan kullanıp sonra termal macunu yenileyip kule tipi soğutucuya geçeceğim bir soru olmaz sizce?

Hocam konudan biraz bağımsız ancak sipariş verdiyseniz kargo yola çıktı mı acaba? Benim paketlendi ve faturası kesildi aşamasında ama kargoya henüz verilmemiş.

Hocam i5 12400F stok fanla sıcaklık değerleri nedir soğutucu almama gerek yok sanırsam.
Görselde bulunan kasayı kullanıyorum, fazla yükte 70 geçmedi.

Geri
Yukarı