35.000 TL'ye oyun için Excalibur mu Monster mı alınmalı?

Bütçe
25000-35000
Masaüstü laptoptan daha performanslı olacaktır oyun için ancak yine ısrar ediyorsanız bu iki markada çok fazla ısı sorunu yaşandığını görüyorum. Yukarıdaki önerilen laptoplara yönelebilirsiniz.
laptop almamdaki amaç sabit bir yerde kalmıyorum üniversiteye gideceğim o yüzden masaüstü alamam

Asus TUF 4060 da tercih edilebilir. Segment olarak Legion daha iyidir.

Monster da ısınıyor fakat Excalibur'un mal kalitesizligi yetmezmiş gibi servisin cahilligi ve hırsızlıgı almaya tatmin etmez. Ben yandım başkaları yanmasın diye sürekli uyaracagım.
Monster'in övülecek tek bir icraatı yok. Excalibur gömüp Monster övmeye çalışma boş boşa.

Abilerim dediğim gibi bilgisayardan anlayan biri değilim biraz video izledim sadece
1TB hafızası olması ve minimum 16 GB RAM lazımmış galiba ekran kartım ne kadar iyi olursa o kadar yüksek FPS alırmışım ne kadar doğru bilmiyorum bunlara göre bana bilgisayar önerebilir misiniz bir de yazdıklarım doğru mu onu da açıklarsanız sevinirim.

Abilerim dediğim gibi bilgisayardan anlayan biri değilim biraz video izledim sadece
1TB hafızası olması ve minimum 16 GB RAM lazımmış galiba ekran kartım ne kadar iyi olursa o kadar yüksek FPS alırmışım ne kadar doğru bilmiyorum bunlara göre bana bilgisayar önerebilir misiniz bir de yazdıklarım doğru mu onu da açıklarsanız sevinirim.
Attığım TUF iyi, onu tercih edin.

Başka önerebileceğiniz modeller var mı TUF bilgisayara baktım ama dedğim gibi anlamıyorum YT bir tane video izledim sadece
Bir de 500 GB yeterli olmaz diyorlar sonra artırırsın demeyin fırsat bu fırsat yoksa bir daha bilgisayar alamıyacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı