35-40 bin TL bilgisayar toplama

ixmry

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba. Bütçem monitör dahilinde 35-40k arası. Çoğunlukla FPS oyunları oynuyorum. Fazla bilgim olmadığı için etrafımdaki insanlardan öneri aldım ve gözüme kestirdiği iki sistem var. Bu sistemleri değerlendirir misiniz? Veya bu ikisi dışında başka önerilere açığım. Sistemlerin linklerini buraya bırakıyorum:
İlki: ITOPYA | Gaming Ürünler ve Bilgisayar Bileşenlerinin Yeni Dünyası
İkinci sistem: Brave Gold | AMD Ryzen 7 5700X | 16 GB DDR4 | Asus RTX 3060 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com

Bu konuda fazla bilgim yok o yüzden kusuruma bakmayın, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
ELITE-WHITE4070 / Ryzen 5 7600 / ASUS DUAL GeForce RTX 4070 OC 12GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Monitör dahil olmasaydı bu alınabilirdi. Bütçe çok arada kalıyor gerçekten. 4070 sistemler var ama AM4 5600'lü. 4070 için en az R5 7600 lazım. Tek tek toplanırsa belki çıkar düzgün bir şeyler.

İkisi de çok kötü sistemler.
Hocam ne oldu siz de mi bulamadınız? Bakıyordunuz en son. Mesajı düzenlemişsiniz. :D

Son düzenleme:
ELITE-WHITE4070 / Ryzen 5 7600 / ASUS DUAL GeForce RTX 4070 OC 12GB / 16GB RAM / 1TB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Monitör dahil olmasaydı bu alınabilirdi. Bütçe çok arada kalıyor gerçekten. 4070 sistemler var ama AM4 5600'lü. 4070 için en az R5 7600 lazım. Tek tek toplanırsa belki çıkar düzgün bir şeyler.

Hocam ne oldu siz de mi bulamadınız? Bakıyordunuz en son. Mesajı düzenlemişsiniz. :D

4070 denedim olmadı, AMD'ye geçtim bir şeyler buldum da parça kalitesini yukarıda tutmaya çalışıyorum :D

Hocam bu site güvenilir mi? Çok fazla göremedim burdan alanı. Bi sıkıntı falan çıkmasın sonra.

Hocam bu site güvenilir mi? Çok fazla göremedim burdan alanı. Bi sıkıntı falan çıkmasın sonra.
Güvenilir. Birçok yayıncı ve youtubera sponsorlar. Şahsi olarak en beğendim sitelerden. Kalitesiz parça kullanmamaya yemin etmiş adamlar. Gaming.gen.tr'den bahsediyorum bu arada. O mesajımı alıntılamışsınız.

Ayrıca Pckolik de güvenilir ondan bahsediyorsanız.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı