350 bin TL'ye otomatik vites araba önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Pek fazla bütçem yok ve sizden tavsiye istiyorum.

Aşağıdaki özelliklerde arıyorum. (Elbette bu fiyata saydığım özelliklerin hepsini karşılayan araba olmayacağını biliyorum ama en azından yazayım.)

- 350bin TL bandında.
- Otomatik vites.
- Az yakan.
- Eli yüzü düzgün ( yakışıklı :D)

Evet arkadaşlar bu paraya bu özellikleri bulamazsın hayal kurma dediğinizi görür gibiyim ama tavsiyelerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Focus 1(bulabilirseniz 2002-2005 arası olan) 1.6 benzinlisini öneririm. LPG takılanlarda kronikleşmiş rolanti sorunu mevcut ama ustasını bulursanız sorun yaşamazsınız. Tam otomatik tork konvertörlü şanzımana sahip kolay kolay masraf açmaz, yokuşlarda geri kaçırma vs yapmaz. Oynanmamış Civic bulursanız Civic'de sağlamdır. Megane 2 de önerebilirim ama elektrik arızasını fazlaca veren bir araç.
Bunların dışında Opel'ler var ama 350 civarına gelen Opel'ler hakkında yıllardır iyi bir şey söyleyen duymadım(elektrik ve mekanik olarak) :D

Focus 1(bulabilirseniz 2002-2005 arası olan) 1.6 benzinlisini öneririm. LPG takılanlarda kronikleşmiş rolanti sorunu mevcut ama ustasını bulursanız sorun yaşamazsınız. Tam otomatik tork konvertörlü şanzımana sahip kolay kolay masraf açmaz, yokuşlarda geri kaçırma vs yapmaz. Oynanmamış Civic bulursanız Civic'de sağlamdır. Megane 2 de önerebilirim ama elektrik arızasını fazlaca veren bir araç.
Bunların dışında Opel'ler var ama 350 civarına gelen Opel'ler hakkında yıllardır iyi bir şey söyleyen duymadım(elektrik ve mekanik olarak) :D

Yardımın için teşekkürler hocam bakacağım.👍

Yeni konular

Geri
Yukarı