3500 TL'ye oyuncu bilgisayarı

MehmetKugu

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar.
Başlıkta da belirttiğim gibi 3500 tl ye(fiyatta biraz dalgalanma olabilir) bir oyuncu kasası toplamak istiyorum.
Pek anlamadığım için buraya konu açma gereği duydum.
Ben kendime göre bir tane topladım.Önerilerinizi veya görüşlerinizi bekliyorum.

Dosya Ekleri

• tecno.png
    tecno.png
    38,1 KB · Görüntüleme: 341
Son düzenleyen: Moderatör:
O ekran kartını çıkar bikere dostum. Aklı başında insan almaz o kartı. GTX 970 al pişman olmazsın.

Daha dün bilgisayar toplayana kadar bilgisayar ve bilgisayar donanımlarıyla ilgili en ufak bilgin yoktu. Bu kadar kısa sürede ne öğrendin de millete ahkam kesecek kadar kendinden emin konuşuyorsun? Sen nVidia aldın diye herkes nVidia'mı almak zorunda? Bu yaşta fanboy olmak akıl karı değil.

R9 390x parasını haketmiyor. R9 390 alınıp işlemci i5 6600k alınabilir. Anakart ise h170 gaming m3 yerine z170 anakart alınabilir aynı fiyata. 50-100 tl' ye bir işlemci soğutucu alınır. Sonuçta daha uzun süre performanslı kullanılacak bir sistem toplanmış olur.
İ5 6600 ile i5 6600k arasında çok mu fark var işlemciyi 6600 alıp ekran kartında yükseltme yapsak daha mantıklı olmaz mı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı