35000-55000TL laptop önerisi

Bütçe
35,000TL-55,000TL
4060 kötü mü hocam, benzer fiyatlarda ekran kartını yükseltince işlemciden vesaire kısılıyor doğal olarak. Laptop perfomansı olarak 4060 için iyi yorumlar var.
49K civarına alabileceğin en iyi laptop bu diyebiliriz.

Atılan 4070 uygun

Teşekkür ederim, tam sınırda bir öneride bulunmuşsunuz muhtemelen tavan çıkabileceğim aday olarak bunu belirleyeceğim ancak birkaç bin daha aşağıdan öneriniz var mı?

Ekran kartı yükseltmesinden kastım ekran kartının daha yüksek olduğu bir model demek istedim. Ayrıca neden bu kadar tetiklendiğiniz anlayamadım, Acer çalışanı mısınız? Babanız gibi savunuyorsunuz. Attığınız bilgisayarın monitörünün gecikme oranı 12ms. Rekabetçi oyun oynarken klavye kırma garantili.

12ms'mi?

Modelin 165 Hz ve 3 ms değere sahip olduğu görünüyor. Ama teknoryanın göndereceği laptopta bu sticker olur mu bilemem. Olsa bile muhtemelen sadece Hz değeri yazar. Tam emin değilim.

49K civarına alabileceğin en iyi laptop bu diyebiliriz.
Teşekkür ederim hocam, teknik detaylara fazla hakim olmamadan soruyorum, ne açıdan bunu önerdiniz? Ekran kartı 4070 ancak bundaki Ryzen 7 7840hs, İntel 7 13-14.nesile benzer bir performans gösterir mi?

Bir de ısınma ve taşınabilirlik benim için önemli iki kriter. Her laptop ısınır biliyorum ancak bazı modellerin takdir edersiniz ki kronik soğutma problemleri oluyor. Bunda bildiğiniz bir sorun yok değil mi? Şu anda 49K güzel bir fiyat.

Dediğim gibi Dell ve Acer markalı bozuk makineler satın almamanızı öneririm. Burada Acer marka bilgisayar atanların çoğu içindeki bileşenlere bakmıyor. Fiyat aralığını internette taratıp linki kopyalayıp atıyorlar, bir bilgileri yok. Size önerim Asus TUF serisi almanız, bütçenize çok uygun sağlam bilgisayarlar var. Acer'i satın alırken göz önüne bulundurmanız gereken şeyler var; monitörünün gecikmesi oranı 20MS'lere dayanması gibi. Bozulduğunda kullanıcı hatası adı altında size yüksek bir fatura ile bilgisayarın yarısı kadar fiyat ödetilmesi gibi. Ayrıca orada yazılan bileşenlerin çoğu youtube testlerinde gördüğünüz performansın %80'ini veriyor. Paranızı çöpe atmayın. Asus TUF A15 serisi içerisinde size uygun çok makineler var, göz gezdirin.

Nitro 16 iyi modeldir işlemcisi i7 13. nesile falan denk geliyor hemen hemen.

Dediğim gibi Dell ve Acer markalı bozuk makineler satın almamanızı öneririm. Burada Acer marka bilgisayar atanların çoğu içindeki bileşenlere bakmıyor. Fiyat aralığını internette taratıp linki kopyalayıp atıyorlar, bir bilgileri yok. Size önerim ASUS TUF serisi almanız, bütçenize çok uygun sağlam bilgisayarlar var. Acer'i satın alırken göz önüne bulundurmanız gereken şeyler var; monitörünün gecikmesi oranı 20Ms'lere dayanması gibi. Bozulduğunda kullanıcı hatası adı altında size yüksek bir fatura ile bilgisayarın yarısı kadar fiyat ödetilmesi gibi. Ayrıca orada yazılan bileşenlerin çoğu YouTube testlerinde gördüğünüz performansın %80'ini veriyor. Paranızı çöpe atmayın. ASUS TUF A15 serisi içerisinde size uygun çok makineler var, göz gezdirin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim hocam, teknik detaylara fazla hakim olmamadan soruyorum, ne açıdan bunu önerdiniz? Ekran kartı 4070 ancak bundaki Ryzen 7 7840hs, İntel 7 13-14.nesile benzer bir performans gösterir mi?

Bir de ısınma ve taşınabilirlik benim için önemli iki kriter. Her laptop ısınır biliyorum ancak bazı modellerin takdir edersiniz ki kronik soğutma problemleri oluyor. Bunda bildiğiniz bir sorun yok değil mi? Şu anda 49K güzel bir fiyat.
İşlemcinin İntel tarafında oyunlarda denk geldiği modellere Youtube üzerinden testlere bakabilirsiniz. Nitro 16 sıvı metal kullanıyor ve kasa yapısı olarak fazlasıyla güzel. 49K ya şuan en f/p lerden bir tanesi.

Dediğim gibi Dell ve Acer markalı bozuk makineler satın almamanızı öneririm. Burada Acer marka bilgisayar atanların çoğu içindeki bileşenlere bakmıyor. Fiyat aralığını internette taratıp linki kopyalayıp atıyorlar, bir bilgileri yok. Size önerim Asus TUF serisi almanız, bütçenize çok uygun sağlam bilgisayarlar var. Acer'i satın alırken göz önüne bulundurmanız gereken şeyler var; monitörünün gecikmesi oranı 20MS'lere dayanması gibi. Bozulduğunda kullanıcı hatası adı altında size yüksek bir fatura ile bilgisayarın yarısı kadar fiyat ödetilmesi gibi. Ayrıca orada yazılan bileşenlerin çoğu youtube testlerinde gördüğünüz performansın %80'ini veriyor. Paranızı çöpe atmayın. Asus TUF A15 serisi içerisinde size uygun çok makineler var, göz gezdirin.
Asus TUF A15 serisine bakacağım hocam. öneriniz için teşekkürler. Acer hakkında dediğiniz problemleri de göz önünde bulundurup araştıracağım. Teşekkürler.
İşlemcinin İntel tarafında oyunlarda denk geldiği modellere Youtube üzerinden testlere bakabilirsiniz. Nitro 16 sıvı metal kullanıyor ve kasa yapısı olarak fazlasıyla güzel. 49K ya şuan en f/p lerden bir tanesi.
Teşekkür ederim hocam. Kesinlikle mercek altında tutuyorum şimdiden. İyice araştıracağım.

ASUS TUF A15 serisine bakacağım hocam. Öneriniz için teşekkürler. Acer hakkında dediğiniz problemleri de göz önünde bulundurup araştıracağım. Teşekkürler.

Teşekkür ederim hocam. Kesinlikle mercek altında tutuyorum şimdiden. İyice araştıracağım.

Hocam arkadaş bayağı bir saçmalamış zaten Victus gibi bir modeli önermesinden de belli ama siz gene de Nitro 16'yı araştırın.

Yeni konular

Geri
Yukarı