38.000 TL'ye kadar oyun ve yazılım için laptop önerisi

Bütçe
35.000-38.000 TL

brakkk

Zeptopat
Daha fazla  
Öncelikle HP, Excalibur, Monster istemiyorum.
35K-38K arası laptop önerir misiniz? Oyun, yazılım ve çizim için kullanacağım, şimdiden teşekkürler.

Hocam 512 GB olması sıkıntı olur mu ya da sonradan yeni M.2 SSD ekleyebiliyor muyuz?

Hocam hem throttle ile geliyor hem de menteşe problemi var diyorlar. Ayrıca çizim yapacağım için ekranı önemli %45 NTSC benim için düşük değer.

SSD yükseltilebilir. 512 GB yani kullanımınıza bağlı değişir.

Hocam peki M.2 SSD 1 TB olarak ne önerirsiniz?

Hocam hem throttle ile geliyor hem de menteşe problemi var diyorlar. Ayrıca çizim yapacağım için ekranı önemli %45 NTSC benim için düşük değer.

Menteşe problemi şu ana kadar hiç denk gelmedim

Hocam peki M.2 SSD 1 TB olarak ne önerirsiniz?

Hocam M.2'yi siz takarsanız garanti gidiyor diye biliyorum.

bende Acer Nitro 16 derdim :) evet istediğiniz büyüklükte ssd ile yükseltebilirsiniz (2 TB yeterli olur). çoklu derlemelerde 16gb ram tekleyebilir yazılım için ram takviyesi de ister. (2X32GB sizi memnun edecektir)

bende Acer Nitro 16 derdim :) evet istediğiniz büyüklükte ssd ile yükseltebilirsiniz (2 TB yeterli olur). çoklu derlemelerde 16gb ram tekleyebilir yazılım için ram takviyesi de ister. (2X32GB sizi memnun edecektir)
Hocam onu alınca düşünürüm şimdilik ssd halledersem pek sıkıntı kalmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı