3D baskı nerede yaptırılabilir

İzmir Optimum MediaMarkt´da 3D baskı yapan bir makine vardı, eğer bulunduğunuz ilde bu tarz bir yer varsa gidip bakabilirsiniz. Yanılmıyorsam baskı alıyorlardı belli bir fiyat karşılığı.

30 TL’ye yapan birini buldum sizce fiyat uygun mu, 8 saatlik bir basma süresi var.
Hocam ben 3D baskından anlamadığım için yorum yapamayacağım. Mendebur Lemur diye bir kanal vardı sanırsam 3D baskı ve cihazlarla ilgileniyordu onun 1-2 videosuna bakıp malzeme maliyeti vs hakkında bilgi edinip kendinizce bir hesap yapabilirsiniz. Ne desem yanlış olur şuan çünkü.

Hocam ben 3D baskından anlamadığım için yorum yapamayacağım. Mendebur Lemur diye bir kanal vardı sanırsam 3D baskı ve cihazlarla ilgileniyordu onun 1-2 videosuna bakıp malzeme maliyeti vs hakkında bilgi edinip kendinizce bir hesap yapabilirsiniz. Ne desem yanlış olur şuan çünkü.
Anladım, teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı