4 ayda TYT ve AYT matematikten 25 net nasıl çıkarılır?

Hocam merhaba;

Matematikte önerebileceğim birkaç şey mevcut, size uygun olanı seçebilirsiniz. Bunlardan ilki: Mert Hoca'nın TYT'ye ilk adım kampıdır. Bu kampın kitabı da mevcut ve seri halinde izleyip günlüğk ödevleri yapabilirsiniz. İkincisi: Bıyıklı matematik. Hocamızın kitapları mevcut ve baştan beri anlatır. AYT kampı da mevcut. Üçüncüsü: Eğer ben işin mantığını kapayım, taktikler öğreneyim diyorsanız yektuğ mat yasin kara hocamız. Ben şahsen hem TYT hem AYT'yi onunla hallettim, hala daha onunla ilerliyorum. PDF paylaşıyor. TYT ve problemlerde kesinlikle öneririm.

Kaynaklara gelecek olursak: Hocaların ders kitapları dışında acil yayınlarını ilaç serisini öneririm. Matematiğin ilacı TYT ve matematiğin ilacı AYT. Bu kitaplar başlangıç için idealdir. Problemde sıfırsanız problemlerin ilacı harika bir kaynak olacaktır sizin için. Ama en hızlı şekilde olması için ben size yektuğ mat öneririm. Biraz hızlı bahsettim ama aklınıza takılanı sorun lütfen. Kolay gelsin, başarılar.

Hocam herkesin öğrenme şekli farklı. Günde 14 saat bandına çıkabilirse imkansız değil.

Günde 14 saat calisabilen biri böyle konu acmazdi emin ol.

Oyun oynayarak, istisnasız her gün Technopat sosyalde 1-2 konu açarak netleri yükseltemezsin. Forum listesine ne zaman baksam senin bir konun oluyor.

Niye açtığım konuları yollayıp beni rencide ediyorsun o kadar kişinin içinde?

Niye açtığım konuları yollayıp beni rencide ediyorsun o kadar kişinin içinde?

Rencide edecek bir şey yapmadım, yapsam bile anonimsin kimse senin gerçekte kim olduğunu bilmiyor etmiyor. Ayrıca sana daha önce de benzer bir mesaj yazdım, sürekli benzer konuları açıyorsun vs. diye. Burası herkes her gün konu açsın diye oluşuturulmuş bir platform değil, amacının dışına çıkarıyorsun. En basit şeylerde bile, sorduğun sorular hakkında internette yüzlerce binlerce video varken bile gelip konu açıp duruyorsun.

Rencide edecek bir şey yapmadım, yapsam bile anonimsin kimse senin gerçekte kim olduğunu bilmiyor etmiyor. Ayrıca sana daha önce de benzer bir mesaj yazdım, sürekli benzer konuları açıyorsun vs. diye. Burası herkes her gün konu açsın diye oluşuturulmuş bir platform değil, amacının dışına çıkarıyorsun. En basit şeylerde bile, sorduğun sorular hakkında internette yüzlerce binlerce video varken bile gelip konu açıp duruyorsun.
Yani onlarca boş konu varken ben mi amacının dışına çıkıyorum?

Yani onlarca boş konu varken ben mi amacının dışına çıkıyorum?

Güzel kardeşim, adam gelip bir tane boş konu açıyor gidiyor. Sen istisnasız her gün cevabı basitçe bulunacak şeyler için konu açıyorsun. Ben 2019'dan beri üyeyim sen 18 Aralıkta üye olmuşsun senden az konu açmışımdır muhtemelen. İnternette cevabını ara hiçbir türlü bulamıyorsan gel konu aç seve seve yardımcı oluruz. TYT-AYT matematik yaz YouTube'a karşına yüzlerce video çıkar. Kişisel deneyim soruyorsan da ona göre bir yazı yaz.

Güzel kardeşim, adam gelip bir tane boş konu açıyor gidiyor. Sen istisnasız her gün cevabı basitçe bulunacak şeyler için konu açıyorsun. Ben 2019'dan beri üyeyim sen 18 Aralıkta üye olmuşsun senden az konu açmışımdır muhtemelen. İnternette cevabını ara hiçbir türlü bulamıyorsan gel konu aç seve seve yardımcı oluruz. TYT-AYT matematik yaz YouTube'a karşına yüzlerce video çıkar. Kişisel deneyim soruyorsan da ona göre bir yazı yaz.
Genelde YouTube'da veya başka sitelerde bulamadığım şeylerin konusunu açıyorum.

Geri
Yukarı