4 GB RAM'li Sisteme Hikayeli Oyun Önerisi

Eternalist

Hectopat
Selamlar, yakın zamanda güya başyapıt olarak iddia edilen BioShock infinite aldım. Oyunun sonlarına doğru çok sıkıldım. Hikayeyi ingilizcem olmasına rağmen anlayamadım. Düşük sistemli hikayeli oyunlar arıyorum, Assassin's Creed Origins'i çok seven bir insanım onun gibi oyunlar olursa güzel olur türü fark etmez. Her türlü oyunu oynarım. Yeni bir oyuncuyum yani bunu oynamıştır deyip önermemezlik yapmayın aklınıza geleni önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Sistemim.
ATI Radeon HD 4300/4500 series 512 MB VRAM.
4 GB RAM.
Windows 10 Pro.
Intel(r) Core(tm)2 Quad CPU Q8300 @_2.50GHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fallout: New Vegas

Önceden almıştım, amacı yok gibi geldi sonra iade etmiştim, ama yine de 2.kez bakacağım
Mafia 1 ve 2.
A. C. 2.
Grafik diye ayırmayın. O bilgisayara bunlar uyumlu, böyle Metro Exodus falan beklemeyin.

Tabii ki de beklemiyorum sadece GTA san da çok eski. GTA 4 oynayabiliyorum bu PC'de o varken neden san oynayayım?
Pardon ama bu sistemle Detroit:BH grafiklerinde oyun oynamayı mı bekliyorsunuz? Gta:SA yı bile kaldırır mı emin değilim.
hayır dediğim gibi beklemiyorum,gta 4 oynuyorum,4 varken neden san oynayayım.Bu arada san'ı bile zor kaldırır diyorsan donanım bilgin hakkında şüphem var

Yeni konular

Geri
Yukarı