4 GB RAM'li Sisteme Hikayeli Oyun Önerisi

Git Gta 4 oyna o zaman. Tabi buna oynamak deniyorsa.
dostum attığın video 2gb ram ile çekilmiş galiba teknik bilgin varsa bilirsin oyun dosyalarından bazı ayarlar yapınca ve işlemci önceliği verince 60 fps üstüne çıkıyor,ram ve işlemcisi de attığın videoda çok eskidir yüksek ihtimal.İnsanlara laf atmak için bence bu kadar uğraşma.Hahah
Sen yeni nesil oyuncusun büyük ihtimal. Grafik beğenmeyen. Kusura bakma da bu oyunlar olmasa senin GTA 4 olsun veya 5 olsun çıkmazdı piyasaya.
half life 1 ve 2 oynayıp bitirdim grafik ayıran birimiyim sence sadece gta'nın eski oyunlarını pek sevmiyorum eskiden gta vice city oynardım.Sence grafiğe bakıyor muyum bakıcak olsam bu bilgisayarla olmazdı emin ol

dostum attığın video 2gb ram ile çekilmiş galiba teknik bilgin varsa bilirsin oyun dosyalarından bazı ayarlar yapınca ve işlemci önceliği verince 60 fps üstüne çıkıyor,ram ve işlemcisi de attığın videoda çok eskidir yüksek ihtimal.İnsanlara laf atmak için bence bu kadar uğraşma.Hahah

half life 1 ve 2 oynayıp bitirdim grafik ayıran birimiyim sence sadece gta'nın eski oyunlarını pek sevmiyorum eskiden gta vice city oynardım.Sence grafiğe bakıyor muyum bakıcak olsam bu bilgisayarla olmazdı emin ol

Git o muhteşem(!) teknik bilginle kendine 512 MB Vram isteyen ve grafikleri Exodus gibi olan oyun yap. Teknik bilgimin senden iyi olduğuna yemin edebilirim fakat kanıtlayamam.

Git o muhteşem (!) teknik bilginle kendine 512 MB VRAM isteyen ve grafikleri Exodus gibi olan oyun yap. Teknik bilgimin senden iyi olduğuna yemin edebilirim fakat kanıtlayamam.

Kardeşim, attığın videoyu söylüyorum ben, sen diyorsun ki Metro grafikleri. Kardeşim, 2 kere yazdım hala anlamak istemiyorsun. Kafana koymuşsun. Ben sadece dedim ki GTA SA eski dedim ve GTA SA fanboyu olduğun için kendine yediremedin ve burada öfkeleniyorsun.

Sadece bir ekran kartı için bir video atıyorsun. Adamın RAM'i 1 mi 2 mi bilmiyorsun, işlemcisi ne bilmiyorsun kasar diyorsun. Mükemmel teknik bilgi, bravo.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim attığın videoyu söylüyorum ben, sen diyorsun ki metro grafikleri. Kardeşim 2 kere yazdım hala anlamak istemiyorsun. Kafana koymuşsun ben sadece dedim ki GTA san eski dedim ve GTA san fan boyu olduğun için kendine yediremedin ve rage atıyorsun burada.
G.

GTA san açar mı bilmiyor kasar falan diyorsun ve teknik bilgin bayağı öndedir benden xd.
GTA San'da 20 FPS almayanda ne BLM.

Sadece bir ekran kartı için bir video atıyorsun adamın RAM'i 1 mi 2 mi bilmiyorsun işlemcisi ne bilmiyorsun kasar diyorsun mükemmel teknik bilgi bravo. İleri de elon muskla kıyaslanan adam diye haberlerde görürüz umarım.

Ben senin gibi mahalle bilgisayarcısından görme sözde teknik bilgilere değil de tecrübelerime dayanıyorum. Daha büyük harf kullanmasını bilmeyen (rapor ettim umarım yazım hataları ve noktalama işaretlerine uyulmamasını moderatörler düzeltir), 512Mb Vram ile günümüz oyunlarını oynamaya çalışan insan gelip burada racon kesiyor vay be. Senin PC'nin 2 katı özelliklerine sahip olan PC'm ile oynamaya çalıştığımda 20Fps alamıyordum.

Ben sadece dedim ki GTA SA eski dedim ve GTA SA fanboyu olduğun için kendine yediremedin ve burada öfkeleniyorsun.

Ben Gta SA fanboyu değilim baştan söyleyeyim. Daha oyunun yarısına gelmeden bırakmış, bir daha oynamamıştım.

Sadece bir ekran kartı için bir video atıyorsun adamın RAM'i 1 mi 2 mi bilmiyorsun işlemcisi ne bilmiyorsun kasar diyorsun mükemmel teknik bilgi bravo.

Ram 32 Gb, işlemci R5 3600 olsa ekran kartı 512Mb olunca neye yarar ki.

İleri de elon muskla kıyaslanan adam diye haberlerde görürüz umarım.

Sen ironi mi yaptın? Hahahayy. Neyse kendine iyi davran ve benimle bir daha muhatap olma hadi bb.

Ben senin gibi mahalle bilgisayarcısından görme sözde teknik bilgilere değil de tecrübelerime dayanıyorum. Daha büyük harf kullanmasını bilmeyen (rapor ettim umarım yazım hataları ve noktalama işaretlerine uyulmamasını moderatörler düzeltir), 512MB VRAM ile günümüz oyunlarını oynamaya çalışan insan gelip burada racon kesiyor vay be. Senin PC'nin 2 katı özelliklerine sahip olan PC'm ile oynamaya çalıştığımda 20FPS alamıyordum.

Ben GTA SA fanboyu değilim baştan söyleyeyim. Daha oyunun yarısına gelmeden bırakmış, bir daha oynamamıştım.

RAM 32 GB, işlemci R5 3600 olsa ekran kartı 512MB olunca neye yarar ki.

Sen ironi mi yaptın? Hahahayy. Neyse kendine iyi davran ve benimle bir daha muhatap olma hadi bb.

512 MB VRAM günümüz oyunlarından sonrasını okumadım, o kadar gereksiz ki ben baştan beri diyorum ki sistemimin kaldıracağı en iyi oyunlar diyorum. GTA SA dedin sevmiyorum dedim bırak geç ne uğraştırıyorsun. Sen kafaya takmışsın günümüz oyunları diye. Yazsam öyle bir şey tamam diyeceğim.
Ben senin gibi mahalle bilgisayarcısından görme sözde teknik bilgilere değil de tecrübelerime dayanıyorum. Daha büyük harf kullanmasını bilmeyen (rapor ettim umarım yazım hataları ve noktalama işaretlerine uyulmamasını moderatörler düzeltir), 512MB VRAM ile günümüz oyunlarını oynamaya çalışan insan gelip burada racon kesiyor vay be. Senin PC'nin 2 katı özelliklerine sahip olan PC'm ile oynamaya çalıştığımda 20FPS alamıyordum.

Ben GTA SA fanboyu değilim baştan söyleyeyim. Daha oyunun yarısına gelmeden bırakmış, bir daha oynamamıştım.

RAM 32 GB, işlemci R5 3600 olsa ekran kartı 512MB olunca neye yarar ki.

Rastgele sallayarak olmaz o laf işleri brom. Yazılım okuyorum istersen tartışmayalım.Galiba senin tecrübeler 2000 yıllık tecrübe xd.

4 GB RAM 2 GB ekran kartı olsaydı GTA 5 50-60 FPS alırdın ben mesela GTA 5 de yüksek grafiklerde 55FPS alıyorum. AMD A9 9420 M420 ekran kartı.

Selamlar, yakın zamanda güya başyapıt olarak iddia edilen BioShock infinite aldım. Oyunun sonlarına doğru çok sıkıldım. Hikayeyi ingilizcem olmasına rağmen anlayamadım. Düşük sistemli hikayeli oyunlar arıyorum, Assassin's Creed Origins'i çok seven bir insanım onun gibi oyunlar olursa güzel olur türü fark etmez. Her türlü oyunu oynarım. Yeni bir oyuncuyum yani bunu oynamıştır deyip önermemezlik yapmayın aklınıza geleni önerebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.
Sistemim.
ATI Radeon HD 4300/4500 series 512 MB VRAM.
4 GB RAM.
Windows 10 Pro.
Intel(r) Core(tm)2 Quad CPU Q8300 @_2.50GHz.

Katana Zero 2

Yeni konular

Geri
Yukarı