40.000 TL sistem önerisi

Bütçe
40000TL

EfeKT

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600X
Gigabyte B550M DS3H
Gigabyte RTX 3060Ti GDDR6X
16GB 3600mhz CL18 DDR4 RAM
2TB M.2 SSD
Meslek
Öğrenci
Merhaba, arkadaşıma beraber 1080p için PC bakıyoruz. İşlemcisi R5 7500F sistem almayı düşünüyoruz. Geleceğe yönelik ve DDR5 olması için. Ekran kartı olarak 4060 Ti düşünüyoruz.
Bu PC var ama daha uygunu varsa, yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Shark 7A-RTX SUPER - Game Garaj şu modele yönelsin.
Peerless Phantom soğutucu ve KC3000 SSD eklemesi yapmayı unutmasın.

Bu PC daha çok 2K için değil mi? Biz 1080p için bakıyoruz. Yazmayı unutmuşum daha monitör, UPS ve CPU soğutucu alınacak. Bütçenin içinde bunlar. Sistem 40k dayanmasa çok iyi olur. O yüzden 1080p bakıyoruz.

Başka öneri yok mu acaba yoksa bu PC üzerinden ilerleyeceğiz.

Merhaba, arkadaşıma beraber 1080p için PC bakıyoruz. İşlemcisi R5 7500F sistem almayı düşünüyoruz. Geleceğe yönelik ve DDR5 olması için. Ekran kartı olarak 4060 Ti düşünüyoruz.
Bu PC var ama daha uygunu varsa, yardım edebilirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Her şey dahil toplam bütçenizin keşke 40.000tl civarı olduğunu söyleseydiniz.
CPU soğutucu olarak da Phantom Spirit öneririm.

Her şey dahil toplam bütçenizin keşke 40.000TL civarı olduğunu söyleseydiniz.
CPU soğutucu olarak da Phantom spirit öneririm.

Aynı zamanda başka işlerle uğraşıyordum yazmayı unutmuşum. Öneriniz için teşekkür ederim.
Bu RX 7000 serisinde sürücü problemi var mı? Başka bir arkadaşım RX 6700 XT kullanıyor çok çekti ondan.

Aynı zamanda başka işlerle uğraşıyordum yazmayı unutmuşum. Öneriniz için teşekkür ederim.
Bu RX 7000 serisinde sürücü problemi var mı? Başka bir arkadaşım RX 6700 XT kullanıyor çok çekti ondan.

Sürücü problemi olsa bile eski sürüme dönüp devam edersiniz sıkıntı olmaz hocam.
Ayrıca bildiğim kadarıyla sıkıntısı yok o arkadaşın.

Yeni konular

Geri
Yukarı