40.000 TL'ye kadar sistem önerisi

• Konuyu başlatan PVH
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 223
Bütçe
35.000₺

PVH

Centipat
Daha fazla  
Merhaba;

Oyun oynamak için bir sistem toplamak istiyorum.

1) Monitörüm LG 27" 144Hz 2K.

2) Kasa çok büyük olmamalı (MSI Trident hazır sistemlerin kasaları çok hoşuma gidiyor) (mevcut kullandığım kasa NZXT S340 beyaz renk, bunu değişmeye değer mi?)

3) Mümkün olduğu kadar sessiz çalışan bir sistem istiyorum.

4) Klavye-mouse mevcut.

5) Bütçem 35-40k arası fakat 5-10 FPS için fazla para vermeyelim, yani 30.000 TL'ye toplayabilirsek ne ala.

6) Overclock hakkında herhangi bir bilgim yok, parçalar Overclock'a uygun olmasa da olur zaten yapmayacağım.

7) CS2, Valorant, Rainbow Six Siege gibi oyunları rekabetçi olarak oynamak istiyorum.

8) en azından 5 sene götürürse süper olur.

Şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim. Mevcut bilgisayarımı da buradan aldığım tavsiyelerle 6 sene evvel toplamıştım :)

Bu arada bütçem sadece kasa için yeterli mi değil mi acaba? Yani ne veriyorsun ki ne bekliyorsun denecek bir miktar mı? Yoksa gayet yeterli midir?

42917 TL.

42917 TL.

Hocam çok teşekkür ederim önerileriniz için ama sanırım konu açıklamasını okumadan yazdınız, eğer müsaitseniz okuyup o doğrultuda da öneri yaparsanız çok sevinirim

Merhaba;

Oyun oynamak için bir sistem toplamak istiyorum.

1) monitörüm LG 27" 144Hz 2K.

2) kasa çok büyük olmamalı (MSI Trident hazır sistemlerin kasaları çok hoşuma gidiyor) (mevcut kullandığım kasa NZXT S340 beyaz renk, bunu değişmeye değer mi?)

3) mümkün olduğu kadar sessiz çalışan bir sistem istiyorum.

4) klavye-mouse mevcut.

5) bütçem 35-40k arası fakat 5-10 FPS için fazla para vermeyelim, yani 30.000 TL'ye toplayabilirsek ne ala.

6) overclock hakkında herhangi bir bilgim yok, parçalar Overclock'a uygun olmasa da olur zaten yapmayacağım.

7) CS2, Valorant, Rainbow Six: Siege gibi oyunları rekabetçi olarak oynamak istiyorum.

8) en azından 5 sene götürürse süper olur.

Şimdiden önerileriniz için çok teşekkür ederim. Mevcut bilgisayarımı da buradan aldığım tavsiyelerle 6 sene evvel toplamıştım :)

Bu arada bütçem sadece kasa için yeterli mi değil mi acaba? Yani ne veriyorsun ki ne bekliyorsun denecek bir miktar mı? Yoksa gayet yeterli midir?

Tamam, güncel DDR5 ve güncel soketli, kasa da bir kusur olsun. Tek problem O, onu da değiştirebilirsiniz.

Geri
Yukarı