4000-4200 TL bandında monitör tavsiyesi

Bütçe
4000-4200

pro12ka

Centipat
Daha fazla  
Hocam sistemim 4060 Ti Ryzen 5 5600 öncelikle monitörüm yok monitör almam lazım da bütçe maksimum 4K 4200 filan.
James Donkey Epic E10 23.8'' 180Hz 0.5Ms VA Panel Gaming Monitör (Sıfır Ölü Piksel Garantili) - incehesap.com (VA panelmiş ama fiyatı uygun ve PC kolik inceleme videosu çekti)

Amazon.com.tr (Xiaomi'nin TR de incelemesini bulamadım yabancılar bayağı çekmiş kağıt üstünde özellikleri çok iyi duruyor)
(Bu zaten özellik olarak en iyisi ama gerçekte de böyle mi?)

Acer Nitro KG242YM3 23.8" 0.5 MS 180Hz HDR10 FHD IPS Gaming Monitor Fiyatları ve Özellikleri (Bunu da forumlarda önermişlerdi) https://www.sinerji.gen.tr/viewsoni...MI3omJ_vSlhQMVy7ZoCR0-KwUAEAQYASABEgIR1vD_BwE

(VA çok etkiler mi her tarzdan oyun oynuyorum ama genelde rekabetçi kötü görüntüye sahip monitör de almak istemem şimdi ve bu fiyatlarda ASUS'un bir 144 Hz'lik modelini tavsiye ediyorlar da ne bileyim 144 Hz de düşük kalıyor o yüzden kararsızım) sizin monitör tavsiyeniz var mı IPS ve 1 ms olsun bir de 160 Hz aşağısı olmayan Game Booster diye bir monitör varmış herkes uzak dur diyor ondan o yüzden onun linkini atmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hiçbiri.

Şahsi fikrim PttAVM, N11 gibi yerlerden almayın monitörü.

Diğer sitelere bakın oradan.

Hocam bir yerden para gelirse 2.3K civarı Aryond 240Hz monitörleri gayet uygun ayrıca kaymazları aşırı iyi gram kaymıyor Monster monitör olmasına rağmen ölü piksel sorunu hiç yok ayrıca 240 Hz 27 inç Full HD monitörü istediğiniz gibi boyunuza göre ayarlayabiliyorsunuz yatırabiliyorsunuz kaldırabiliyorsunuz ben kullanıyorum gayet memnunum dilerseniz taksit imkanı da var :) not: Şu anda indirim de.

Hocam bir yerden para gelirse 2.3K civarı Aryond 240Hz monitörleri gayet uygun ayrıca kaymazları aşırı iyi gram kaymıyor Monster monitör olmasına rağmen ölü piksel sorunu hiç yok ayrıca 240 Hz 27 inç Full HD ben kullanıyorum gayet memnunum dilerseniz taksit imkanı da var :) not: Şu anda indirim de.

Ah hocam gelse hiç bunları düşünmeyeceğim gayet iyi monitörler var da tüm parayı sistem alırken bitirdim resmen 😔yine de öneriniz için teşekkür ederim mutlu günler de kullanın...

Yeni konular

Geri
Yukarı