4000 TL'ye kadar dizüstü önerisi

Elmitroth

Kilopat
Daha fazla  
İngilizce öğretmenliğini kazandım ve mecburi olarak laptopa ihtiyacım var. Şu ana kadar masaüstüyle idare ediyordum. Bu dolar kuruna göre 3000-4000 TL arasında laptop önerisi alabilir miyim? Oyunlarda da fazla sıkıntı yaşamak istemiyorum. CS:GO oynuyorum genelde.
İkisi arasında kaldım. Sizce hangisi?
Son olarak bunda karar kıldım :
mx150'yi çok fazla övdüklerini gördüm. Daha farklı önerisi olan var mı?

Son düzenleme:
Son düzenleme:
CS:GO oynuyorsan iyi bir işlemci alman yeter UHD ile bile oynarsın. Acer bilgisayar güzel bir alternatif gibi duruyor. MX150 ise bu bütçe için gayet iyi bence.

İçinde SSD barındıran bu Dizüstü bilgisayarı öneririm.
Lenovo V310 Intel Core i5 7200U 8GB 1TB + 128GB SSD Radeon Fiyatı
Fırsat ürünüymüş. Son 6 adet kalmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son attığım yani
sizin önerdiğinizden farkı var mıdır? Sizce bunu mu almalıyım?
Ayrıca sonradan ssd takmayı düşünüyorum

1080 P ekran sunuyor.
SSD olması bir artı. Diğer ürünü alırsanız SSD içinde ek ücret vereceksiniz.
Sadece CS:GO içinde İşlemci ve Ekran kartı yeterlidir.

Ama son karar genede size kalmış.

Son attığım yani
sizin önerdiğinizden farkı var mıdır? Sizce bunu mu almalıyım?
Ayrıca sonradan ssd takmayı düşünüyorum
Acer bilgisayar böyle çekirdek gerektiren işlemler için daha iyi olur. İ5 8250U 4 çekirdek 8 izlek iken 7200U 2 çekirdek 4 izlek. 128 GB SSD çok zorunlu bir şey değil tabii ki daha iyi olur ama onu kendiniz ileride de yaparsınız. İşlemci önemli bir bileşen.

1080 P ekran sunuyor.
SSD olması bir artı. Diğer ürünü alırsanız SSD içinde ek ücret vereceksiniz.
Sadece CS:GO içinde İşlemci ve Ekran kartı yeterlidir.

SSD'yi doların daha durgun(umarım) olduğu zamanlarda almayı düşünüyorum.
1080p ekranı saymazsak sizce ne yapmalıyım?

Acer bilgisayar böyle çekirdek gerektiren işlemler için daha iyi olur. İ5 8250U 4 çekirdek 8 izlek iken 7200U 2 çekirdek 4 izlek. 128 GB SSD çok zorunlu bir şey değil tabii ki daha iyi olur ama onu kendiniz ileride de yaparsınız. İşlemci önemli bir bileşen.

Sadece cs:go bazında bakmazsak diğer oyunlar için hangisi daha performanslı olur sizce?

Mobilde AMD tercih etmeyin sürücü sorunu harici ekran kartı çalışmama sorunu çok sık yaşanıyor. Şuan F/P olarak bu bilgisayarı tercih edip RAM yükseltmesi yapabilirsiniz. Ben uğraşamam derseniz bu cihaz sizin işinizi görecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı