LoL'u kalıcı olarak bırakmak

6 sene boyunca bronzdan bir kere bile hiç yukarı çıkamadıysan harbi bırak bu oyunu boş ver. Öylesine takılmak için girsen zaten dile kolay 6 yılda en azından 3 tane karakteri adın gibi ezberlemiş olup çok iyi olman lazım onlarla da takımın feedlese bile direkt yarıp bitirebilirsin hele bronz gibi düşük bir ligde daha da basit.

Evet arkadaşlar haklı çıktınız bu oyun bırakılmıyor. CS oynamayı denedim sıktı. Geri döndüm ama bu sefer öyle manyak gibi oynamayacağım. Elimden ne geliyorsa onu yapacağım. Yapacak bir şey yok.

Abi başka biri de şu an nasıl geri dönerim diye soruyor. Hayat ne tuhaf.

Ya olay şu benim asıl bırakma nedenim oyuna çok vakit ayırmamdı. Ama hala aklım karışık braksam mı diye.

6 sene boyunca bronzdan bir kere bile hiç yukarı çıkamadıysan harbi bırak bu oyunu boş ver. Öylesine takılmak için girsen zaten dile kolay 6 yılda en azından 3 tane karakteri adın gibi ezberlemiş olup çok iyi olman lazım onlarla da takımın feedlese bile direkt yarıp bitirebilirsin hele bronz gibi düşük bir ligde daha da basit.

Ya bir şey soracağım kardeşim. Support oynayarak nasıl çıkabilirim şu bronzdan?

Son düzenleme:
Ya olay şu benim asıl bırakma nedenim oyuna çok vakit ayırmamdı. Ama hala aklım karışık braksam mı diye.

Ya bir şey soracağım kardeşim. Support oynayarak nasıl çıkabilirim şu bronzdan?

Çıkamazsın. Support mainim golda kadar kes Support oynamayı.

Singleplayer chill oyunlar oynayın. Ben hafta sonları Minecraft oynuyorum arkadaşlarla. Bazen de tek giriyorum. Gerçekten sarıyor.

Haklısın. Minecraft küçüklüğümün oyunu ve oynarken inanılmaz bir hissiyat veriyor. O müziği, ortam falan eskiyede götürüyor sakinleştiriyorda. Dediğin gibi chill oyunlar oynamak lazım. Sağ ol tavsiye için.

Bu oyunu bu akşam itibarıyla bırakma kararı aldım. 4 maç üst üste kaybettim. Ve bir düşündüm. Hafta sonumu bu oyuna ayırıyordum. Bütün gün bunu oynuyordum, ve 6 yıl boyunca bronzda kaldım. Asosyalleştim. Bu oyuna ayırılan zamanın çok boş olduğunu fark ettim. Ama kötü bir şey var ki oyun bağımlılık yapıyor ve 2 ay sonra kendini aratıyor. Bu oyunu ne zaman oynasam başım ağrıyor ve günlük hayatta çekilmez derecede sinir oluyorum. LoL'e ayıracağım zamanı ödev çalışmaya, veya kaza namazları kılmaya harcasam çok çok faydalı olur diyorum. Her maç 45 dakika el bilek kalmadan oynayıp kaybetmek vakit kaybı. Dünyaya bir kere daha gelmeyeceğiz, bir kere geliyoruz zamanımı da bu oyuna harcayamam. Kötüde oynuyordum, fakat toksikler, flamerlar, feederlar, dini inançlara küfür edenler falan bunlar için 45 dakika uğraşmaya değmez. Oyunu sildim ve şu an çok huzurlu, ve kendimi rahatlamış hissediyorum. Darısı bu oyunu bırakmak isteyenlere. Hiç uğraşmayın bırakın bu oyunu. Zamanınıza sinirinize yazık.

Bilgisayarınız iyiyse RDR2, GoW, Elden Ring vb oyunlar oynamanızı tavsiye ederim. LoL harbiden sinir ediyor adamı.

Bilgisayarınız iyiyse RDR2, GoW, Elden Ring vb oyunlar oynamanızı tavsiye ederim. LoL harbiden sinir ediyor adamı.

Öncelikle tavsiyen için teşekkür ediyorum. RDR 2 oyununu 6 kez bitirmiş olabilirim. Gerçekten hem hikaye olarak, hem de kalite olarak mükkemel bir oyun. Onun dışında gerçekçilikten uzak oyunları sevemiyorum. Elden Ring'te anladığım kadarıyla roleplay bir oyun. GoW da aynı olmalı. Önceki arkadaşın dediği gibi Minecraft, senin dediğin gibi hikayeli oyunlar falan deneyeceğim. Kısacası sinirden uzak kalmak istiyorsak Online denilen illetten uzak durmamız şart gibi gözüküyor 😂.

Yeni konular

Geri
Yukarı