4000TL'ye GTX 1060'lı PC Toplama

Jusword

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, uzun süredir PC bakıyorum ve çok ikilemde kaldım. Bir türlü karar veremedim. 4000₺ bütçe ile GTX 1060'lı bir sistem toplamak istiyorum. Yardım eder misiniz?

Buyur.
Bütçeyi aşamıyorsan kasadan biraz kısabilirsin.

Dosya Ekleri

• tmp-cam-8856570230803150314.jpg
    tmp-cam-8856570230803150314.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 153
k.png
GALAX GTX 1060 OC 6GB Bulk DVI HDMI DP GDDR5 Ekran Kartı 60NRH7DSL9OKB - Nanokatalog

Daha iyisi toplanır mı toplanmaz mı emin değilim ama illa da direk bir sistem atacaksan açıkçası yukarıdakini alma diye atıyorum bunu. Ekran kartı için 1 ay kadar beklemek zorunda kalabilirsin. Eğer bunu istemiyorsan ekran kartını 1060 3'e düşürmen lazım ki bence değmez. 4100 civarı tuttu. RAM'ide Nanokatalog'dan alarak fiyatı düşürebilirsin ama o zaman sinerji toplayıp gönderir mi emin değilim.

Vatan'da KDV indirimi var Gigabyte 1060 6GB 1800 TL civarı ve 1700'den biraz aşağıda da 6GB var tek fanlı mini model. Bence değerlendir. Ben tüm parçaları değil ama işlemci/anakart/ekran kartını sipariş ettim ki en 500 TL ucuza geldi.

Vatan'da KDV indirimi var Gigabyte 1060 6GB 1800 TL civarı ve 1700'den biraz aşağıda da 6GB var tek fanlı mini model. Bence değerlendir. Ben tüm parçaları değil ama işlemci/anakart/ekran kartını sipariş ettim ki en 500 TL ucuza geldi.

Hocam ben Vatan'a baktığımda sadece notebooklarda görüyorum. Yardımcı olabilir misiniz ?

F/P bir bilgisayar toplasaydınız iyiydi. Önerdiğiniz anakart ile Overclock yapılamaz. Buda kötü bir durum. Sistemi orantılı toplasaydınız iyi olurdu.
Ryzen 3 1200'e mi overclock yapacaksın? Topladığım sistem gayet F/P. Overclock yapılıp yapılmaması F/P olup olmadığını göstermez. Sistem dengede olduğu için Overclocka'a ihtiyaç yok zaten. Eğer sen çok biliyorsan topla da görelim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı