45.000-50.000 TL sistem önerisi

Bütçe
45.000-50.000

Mirayahmet

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bütçem 45-50 bin TL ancak bilgim bu konuda çok yok. Bilen birisi bana bu konuda yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.

Sadece kasa ise AM5 4070 Ti sistemler mevcut genel olarak.

Evet sadece kasa ancak A serisi anakartların kötü olduğundan bahsedilmiş birkaç yerde. Ek olarak stok soğutucu yerine sıvı soğutucu tercihinde bulunmak istiyorum.

Evet sadece kasa ancak A serisi anakartların kötü olduğundan bahsedilmiş birkaç yerde. Ek olarak stok soğutucu yerine sıvı soğutucu tercihinde bulunmak istiyorum.
A serisi anakartlar giriş seviyesi oluyor ve Overlock yapılamıyor, ve PCI 4.0 desteği var sadece. 5 yok. O zaman 4070Süper sistemler mevcut. Özelleştirme ile alınabilir. Lakin sıvı soğutucu şart değil bu işlemci için aklında bulunsun boş masrafa giriyor genel olarak.

A serisi anakartlar giriş seviyesi oluyor ve Overlock yapılamıyor, ve PCI 4.0 desteği var sadece. 5 yok. O zaman 4070Süper sistemler mevcut. Özelleştirme ile alınabilir. Lakin sıvı soğutucu şart değil bu işlemci için aklında bulunsun boş masrafa giriyor genel olarak.
Biraz bu sektörden insanların tepki gösterebileceği bir şey olabilir ama 50 bin tl şu an ekonomisinde çok para etmese de yarım yüz bin tl verince hava soğutucu almak istemiyorum açıkçası. o yüzden sıvı soğutucu olsun diye düşündüm. ve ek olarak yaklaşık 2 bin tl üst ancak şu sistem sizce nasıl?
IMG_2527.png
IMG_2527.png

Biraz bu sektörden insanların tepki gösterebileceği bir şey olabilir ama 50 bin tl şu an ekonomisinde çok para etmese de yarım yüz bin tl verince hava soğutucu almak istemiyorum açıkçası. o yüzden sıvı soğutucu olsun diye düşündüm. ve ek olarak yaklaşık 2 bin tl üst ancak şu sistem sizce nasıl? Eki Görüntüle 2105530Eki Görüntüle 2105530
Kötü. @xDraco 'nun attığı sisteme Assassin King ekleyip satın alabilirsin. Hiçbir AMD işlemciye sıvı soğutma gerekmiyor abartı işler yapılmadığı sürece.

@Mirayahmet Böyle 47K civarı tutuyor. Anakartta istediğin gibi oldu diye düşünüyorum, İlla sıvı soğutucuda istiyorum diyorsan 3K kalıyor geriye.

@Mirayahmet Böyle 47K civarı tutuyor. Anakartta istediğin gibi oldu diye düşünüyorum, İlla sıvı soğutucuda istiyorum diyorsan 3K kalıyor geriye.
Çok teşekkür ederim.

Sadece kasa ise AM5 4070 Ti sistemler mevcut genel olarak.

Bu PC için uygun bir monitör önerebilir misiniz?Uygun birşey arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı