45.000-50.000 TL sistem önerisi

Bütçe
45.000-50.000
@Mirayahmet Böyle 47K civarı tutuyor. Anakartta istediğin gibi oldu diye düşünüyorum, İlla sıvı soğutucuda istiyorum diyorsan 3K kalıyor geriye.
Tekrardan yazıyorum kusura bakmayın, GALAX kartı güvenilir bir kart mı, rakiplerine nazaran fazlasıyla ucuz olmasının nedeni tam olarak nedir?

Tekrardan yazıyorum kusura bakmayın, GALAX kartı güvenilir bir kart mı, rakiplerine nazaran fazlasıyla ucuz olmasının nedeni tam olarak nedir?
Güvenilir merak etmeyin, Soğutma konusunda da fiyat performans oluyor. Bakma bizim millet ASUS MSI gördümü mükemmel sanıyor halbuki 5 bin aşagı fiyata nerdeyse denk performans sunan marka modeller mevcut.

Yani uygundan kastın ne? Ortalama bir fiyat söylesen iyi olur. 2K monitörler 7-8 civarı başlıyor alınabilecek modeller daha doğrusu. 1080p ise 4.5*5 arası.

1080p de sıkıntı çıkar mı çok darboğaz ne kadar etkiler mesela. 2K'nın altı olmaz bu PC'ye dersenizde 2K. Bütçem maksimum 9k.

1080p de sıkıntı çıkar mı çok darboğaz ne kadar etkiler mesela. 2K'nın altı olmaz bu PC'ye dersenizde 2K. Bütçem maksimum 9k.
1080P çözünürlükte de tatmin edici değerleri alırsın sorun yok yani, ama 2K oyun zevki bambaşka kıyasla, bütçen varken 2K al,

Geri
Yukarı