48.000 TL'ye kadar grafik tasarım işleri için laptop önerisi

Bütçe
48000
ASUS'un şu zyrepus modelerine bak istersen veya MSI'a bakabilirsin özel tasarım için modeleri vardı adamların özelikle zyrepus öneriyorum tasarım yapacaksan AMOLED veya OLED ekran olmasına önem göster sonuçta tassarım yapacağım diyorsun.

Ne alacak o zaman birini alacak yapacak bir şey yok.

Daha bir sürü laptop ve modeler var bunlar genelde tercih edilmemesi gereken laptoplar ama durum kunalnıcıya bağlı genelde laptopların hepsi sorunlu diyemeyiz...

Güzelde adamın 48k verip de 2 el alacağını sanmıyorum sıfır bir şey almak isteyebilir.
Resimlerden incelediğim kadar cihaz fazla kullanılmamış, sıfıra yakın. Zaten firma pert laptop satmayacak kadar seviyesini koruyor. Önemli olan hijyen ise orasını bilemem tabi. Sonuçta garantili bir cihazda almak isteyebilir.

aynen renk renk doğruluğu kötü ekran da çok kaliteli değil

G16 Var daha uygun fiyata ama çok şikayer var ya o beni rahatsız etti soğuttu bu g modelinden

Tasarım onemliyse zephyrus al
Önerebileceğiniz model?

4070 olanda 7940HS 7840HS var diye biliyorum zen3 kullanmıyorlardı.

Buna bakabilirsin cpu yapay zeka destekli ayrıca.
Memnun eder mi bu 4070 model fiyatıda iyi gibi paneli nasıl ki

ASUS'un şu zyrepus modelerine bak istersen veya MSI'a bakabilirsin özel tasarım için modeleri vardı adamların özelikle zyrepus öneriyorum tasarım yapacaksan AMOLED veya OLED ekran olmasına önem göster sonuçta tassarım yapacağım diyorsun.

Daha bir sürü laptop ve modeler var bunlar genelde tercih edilmemesi gereken laptoplar ama durum kunalnıcıya bağlı genelde laptopların hepsi sorunlu diyemeyiz...
Bu fiyat bandında oled önerebileceğiniz var mı peki?

Resimlerden incelediğim kadar cihaz fazla kullanılmamış, sıfıra yakın. Zaten firma pert laptop satmayacak kadar seviyesini koruyor. Önemli olan hijyen ise orasını bilemem tabi. Sonuçta garantili bir cihazda almak isteyebilir.
Aslında cihazı sabah gördüm yazdım direkt bakalım satıcıyla konuşuyoruz 2.el problemim yok kullanabilirim cihazın temiz olması önemli sadece

paneli nasıl

aynen renk renk doğruluğu kötü ekran da çok kaliteli değil

G16 Var daha uygun fiyata ama çok şikayer var ya o beni rahatsız etti soğuttu bu g modelinden

Önerebileceğiniz model?

Memnun eder mi bu 4070 model fiyatıda iyi gibi paneli nasıl ki

Bu fiyat bandında oled önerebileceğiniz var mı peki?

Aslında cihazı sabah gördüm yazdım direkt bakalım satıcıyla konuşuyoruz 2.el problemim yok kullanabilirim cihazın temiz olması önemli sadece

paneli nasıl
10 numara 165hz gsync destekli paneli var.

Memnun eder mi bu 4070 model fiyatı da iyi gibi paneli nasıl ki

Sitesi bu özellikleri gayet iyi ve en güncel donanım bu, %100 sRGB destekli.

Geri
Yukarı