5.000 TL Intel ve Nvidia tabanlı Gaming PC toplama

Benim bugün inventusdan vereceğim sipariş
rebirth serisini almayı da düşünmüştüm fakat bu zamanda 4000-5000 tl gibi bir parayı ddr3 sisteme yatırmak doğru gelmiyor.Vatana gidecek zamanım olmadığı kendim toplayıp hata yapmak istemediğim için inventusdan alacağım.Bence benzer ddr4 almalısınız.Şahsi düşüncem 5000 gibi Sıfır sistem toplayıp ddr3 toplamak yanlış.

Dosya Ekleri

• xxx.jpg
    xxx.jpg
    89,4 KB · Görüntüleme: 262
Benim bugün inventusdan vereceğim sipariş
rebirth serisini almayı da düşünmüştüm fakat bu zamanda 4000-5000 tl gibi bir parayı ddr3 sisteme yatırmak doğru gelmiyor.Vatana gidecek zamanım olmadığı kendim toplayıp hata yapmak istemediğim için inventusdan alacağım.Bence benzer ddr4 almalısınız.Şahsi düşüncem 5000 gibi Sıfır sistem toplayıp ddr3 toplamak yanlış.
Oyun için DDR4'mü? Çok garip.

İsterseniz şuna bir göz atın, ancak önce şunu söylemeliyim; RAM'ler 4x4 olması için iki tane 2x4 RAM ekledim, isterseniz değiştirebilirsiniz:

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    154,2 KB · Görüntüleme: 284
Bir arkadaş -sözüm ona 'YÖNETİCİ'- beni 24 saatliğine banladı. Nedeni 'Yanlış Bilgilendirme'. Ama yönetici arkadaş bize sorunun çözümünü 'Bilgisizler' hitabıyla anlattı. Üstüne de ban yedik. Neyse ki tatlıya bağlandı.

Geri geldim sonunda. Sistem için beklemedeyim :)

Dostum konu açtım ben bununla ilgili çok can sıkıyor technopat aşırı soğudum forumdan 10 gündür üye olup faal olmama rağmen...

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı