5 ay önce alınan sorunlu Monster laptop iade edilebilir mi?

Sanmıyorum alacaklarını, servise vermek en mantıklısı olur.

Evet bir Monster rezilliği daha, nedense Gaming laptop önerilerinde benimle ölümüne tartışan Monster fanboyları hiçbir Monster cihazın problemlerinin olduğu konularda olmuyor. 🥲
Tulpar t7 v3.2 kullanıyorum 2016 dan beri aynı modeli 3 arkadaşıma daha aldırdım. Üniversiteden ve liseden bütün bütçesi yeten arkadaşlarıma monster aldırdım. Dayım ve kuzenlerime de aldırdım. Sadece kardeşiminkinde major bir problem çıktı yenisi ile değiştirildi direk. Teknoloji ürünleri şans işidir bunu anlayın artık. Üretim bandı %100 kusursuz ürün çıkartamıyor bütün sektörlerde geçerli. Ürün alırken önemli olan şeylerden biri satış sonrası destek bu da monsterda diğer büyük markalara göre çok çok iyi. Bana yapılmadı ama monster tarafından arkadaşlarıma yaşadıkları ufak tefek problemlerinde kıyak geçtikleri de oldu. Lütfen en ufak problemde klasik monster demeyi bırakın marka müşterisini mağdur etmemek için uğraşıyor. Konu sahibininde sorununu çözeceğine inanıyorum fakat iade işi gerçekleşmez.

Tulpar T7 v3.2 kullanıyorum 2016'dan beri aynı modeli 3 arkadaşıma daha aldırdım. Üniversiteden ve liseden bütün bütçesi yeten arkadaşlarıma Monster aldırdım. Dayım ve kuzenlerime de aldırdım. Sadece kardeşiminkinde major bir problem çıktı yenisi ile değiştirildi direk. Teknoloji ürünleri şans işidir bunu anlayın artık. Üretim bandı %100 kusursuz ürün çıkartamıyor bütün sektörlerde geçerli. Ürün alırken önemli olan şeylerden biri satış sonrası destek bu da Monster'da diğer büyük markalara göre çok çok iyi. Bana yapılmadı ama Monster tarafından arkadaşlarıma yaşadıkları ufak tefek problemlerinde kıyak geçtikleri de oldu. Lütfen en ufak problemde klasik Monster demeyi bırakın marka müşterisini mağdur etmemek için uğraşıyor. Konu sahibininde sorununu çözeceğine inanıyorum fakat iade işi gerçekleşmez.

Teknolojinin şans işi olmasıyla alakası bile yok, bilip bilmeden konuşma be dostum.

Ben 10 senedir gerek büyük şirketlere envanter sağlama, gerekse direkt olarak cihaz satan bir sürü firmada çalıştım, envanter sağlama işini direkt olarak kendi firmam üzerinden yapıyordum. Yeri geldiğinde 1000 adet ürün sağlıyorduk, elimde eski firmamdan kalma 50.000 cihazlık problem analizi bile var, bu sektörün içinden biri olarak konuşuyorum.

Daha 900 serisi varken Monster kullanıyordum ben, hem F/P ürünüydü, hem de oldukça kaliteliydi, hem ben, hem iş çevremde neredeyse sorun yaşamıyorduk, ancak zaman geçtikte Monster kâr sarhoşluğuna girerek en kusurlu, en kötü kasalara logo basmaya başladı, teknik servisine işi zerre anlamayan insanlar girdi, böylelikle Monster'ın şu anki haline gelmiş oldular.

Monster şu ankimseye önerilmemesi gereken bir marka, düzinelerce kronik sorun, teknik servis kalitesizliği, bir sürü şey. Şikayetvar sayfalarında destanlar var resmen. Hepsi kronik problemler.

Biraz otur düşün, ASUS, HP Victus gibi, gerek laptop, genel olarak 20 30 seneyi devirmiş dev firmalardan güvenle almak varken (o firmalarda sorunsuz cihaz var demiyorum, olabilir.) MSI'ın en dandik kasalarına logo basan firmayı mı tercih ediyorsun? Üstelik fiyat skalası aynı bu dev firmalarla aynı olan bir firmayı mı?

Teknoloji şans işiyse, Monster direkt olarak dualar, tütsüler eşliğinde rütieller yapılarak alınması gereken bir marka.

Yazık günah cidden sadece bu forumda bile yaşanan sorunların absürtlüğünü görmenize rağmen nasıl şu markayı hâlâ savunabilecek haldesiniz ya?

Ben Acer nitro 5 almıştım aldıktan 3 ay sonra iade ettim. Servis raporu ile ürünün sorunlu olduğunun belirlenmesi lazım diye biliyorum. Bu iade süreci de satıcıdan satıcıya değişiyor ya bazıları ürünün arkasında duruyor bazıları iade almamak için canını veriyor. Benim şansıma satıcı ürünün arkasındaydı rapor alamadım ama sıkıntılı ürün diye iade aldılar.

Geri
Yukarı