Menteşe kısmı sorunlu MSI laptop iade edilmeli mi?

erkangunes

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. MSI laptop aldım Hepsiburada üzerinden, menteşe kısmı fotoğraflardaki gibi. Acaba iade etmeli miyim, sizce sıkıntı var mı?

IMG_20210818_142024.jpg

IMG_20210818_142019.jpg

Açıp kapatırken kayma, oynama, takılma, ses vb. yapmıyorsa bana normal gibi göründü. 🎭

Materyaller arası hafif boşluk bırakılması gereklidir hareketli parçalar için bana öyle gibi göründü.

Sorun nedir ben bir sorun göremedim? Mümkünse aynı ışık altında çekin, flaşı açarsanız ışıktan kaynaklı yanılsamaları görmeyiz.

Sorun nedir ben bir sorun göremedim? Mümkünse aynı ışık altında çekin, flaşı açarsanız ışıktan kaynaklı yanılsamaları görmeyiz.
İkinci fotğrafta sağ menteşenin orada bi açıklık var demir görünüyor . Diğer menteşede o kadar belirgin degil ama normal mi değil mi bilemedim. Şuan için açılıp kapanmada sorun yok ama ilerleyen zamanda sıkıntı olursa şimdiden iade edeyim diye düşündüm

İkinci fotğrafta sağ menteşenin orada bi açıklık var demir görünüyor . Diğer menteşede o kadar belirgin degil ama normal mi değil mi bilemedim. Şuan için açılıp kapanmada sorun yok ama ilerleyen zamanda sıkıntı olursa şimdiden iade edeyim diye düşündüm
Anladım, ben bu tarz şeylere takılan biriyim açıkçası. İmkanım varsa iade eder veya değiştirirdim. Size bağlı bir durum. Çok sorun yaratacak gibi durmuyor fakat riske atmam şahsen.

@Radeon RX 5500M hocam siz ne düşünüyorsunuz bu konuda
Anladım, ben bu tarz şeylere takılan biriyim açıkçası. İmkanım varsa iade eder veya değiştirirdim. Size bağlı bir durum. Çok sorun yaratacak gibi durmuyor fakat riske atmam şahsen.
Şimdilik sorun yok gibi çok kullanmak da istemedim iadede sıkıntı çıkmasın diye

@Radeon RX 5500M hocam siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

Şimdilik sorun yok gibi çok kullanmak da istemedim iadede sıkıntı çıkmasın diye
Dediğim gibi size kalmış bir durum. Çok ciddi bir problem gibi görünmüyor açılıp kapanmasında da sıkıntı yoksa.

Geri
Yukarı