50 bin TL bütçe ile RTX 4070 Ti sistem önerisi

secerm

Zeptopat
Daha fazla  
Oğlum için güncel Max. 45.000 TL bütçe ile 4070 Ti sistem öneriniz varsa çok memnun olurum. Teşekkürler.

Şöyle 3 kasa buldum bütçenin Max 45 olduğunu bilmiyordum.

Eğer ikinci el düşünürseniz.Am4 sistemim var 5600x işlemci 4070ti msi gaming x trio var.2023 mart ayında topladım 2 monitörlü IPS panel 2 K çözünürlüğü 144 hz diğeri ise 1080 p razer klavye mouse headset ekipman dahilinde düşünürseniz size 40 binden sayabilirim satma sebebim ise nişanlanacağım için mecburum.Eğer düşünürseniz akşam işten geldikten sonra detayını paylaşabilirim.

Teşekkür ederim ama illa 4070 ti olacakmış :)
Anladım. ben teşşekür ederim. buldugum 4070 ti sistemler bunlar. hem cebinizdeki parayla aynı.

Atılan sistemler en iyileri benim fikrimce mesut cevık-gg yi almanız daha iyi olur biraz daha katıp ASUS bir 4070 Ti almak daha iyi olur.

Atılan sistemler en iyileri benim fikrimce mesut cevık-gg yi almanız daha iyi olur biraz daha katıp ASUS bir 4070 Ti almak daha iyi olur.

bu sistem ile çevik-gg arasında kaydadeğer bir fark var mı, ödeme şekli olarak vatan bilgisayar 12 taksit cezbedici göründü.. tşkler

Bu sistem ile çevik-gg arasında kaydadeğer bir fark var mı, ödeme şekli olarak Vatan Bilgisayar 12 taksit cezbedici göründü. Teşekkürler.

Hemen hemen aynılar ödeme şekli olarak daha rahatsanız vatandakini alabilirsiniz. O da kesinlikle işinizi görür.

Geri
Yukarı