50 günlük muhabbet kuşu yem yemiyor

Hocam dışkılar normal gözüküyor bir sorunu yok hapşurması normal kuşu çok bunaltmayın nefes darlığı yaşamıyorsa kuşunuz sağlıklı cezam vardı yazamadım.
Öyle mi diyorsun petshopu aradım az önce o da şuanlık ilaç kullanmasına gerek yok suyuna limon damlatın dedi sizce gerek var mı

Gerek yok ama isterseniz C vitamini takviyesi iyi gelir bir de hocam bir sorun olursa buradan yazmayın yeni konu açın etiketleyin bakalım moderatörler konuyu gelip kitleyebilirler 10 sayfa mesaj yazdık.

Öyle mi diyorsun petshopu aradım az önce o da şu anlık ilaç kullanmasına gerek yok suyuna limon damlatın dedi sizce gerek var mı?

Yem yememesinin fazla sebepi olabilir korkmuş olabilir ve yemi eski olabilir bizim kuş en fazla 2 gün konulan yemi yiyor sonra yemiyor yenisini koyunca yiyor

Gerek yok ama isterseniz C vitamini takviyesi iyi gelir bir de hocam bir sorun olursa buradan yazmayın yeni konu açın etiketleyin bakalım moderatörler konuyu gelip kitleyebilirler 10 sayfa mesaj yazdık.
Anladım doğru söylüyorsun
Yem yememesinin fazla sebepi olabilir korkmuş olabilir ve yemi eski olabilir bizim kuş en fazla 2 gün konulan yemi yiyor sonra yemiyor yenisini koyunca yiyor
Yem yiyor sıkıntı yok

Hocam yem yememesi normal sizden çekiniyordur sonuçta daha kendinizi tanıtmadınız yem bayat olsa da o siz yokken yer ama bayat yemde yedirmezsiniz yani bir de hocam kabuklu yem verdiğinizi okudum 1 yaşına kadar kabuklu yem vermeyin sindiremez artı kafeste kuş kumu bulundurun. El eğitimi vereceğiniz zaman konu açın madde madde yazalım :)

Hocam yem yememesi normal sizden çekiniyordur sonuçta daha kendinizi tanıtmadınız yem bayat olsa da o siz yokken yer ama bayat yemde yedirmezsiniz yani bir de hocam kabuklu yem verdiğinizi okudum 1 yaşına kadar kabuklu yem vermeyin sindiremez artı kafeste kuş kumu bulundurun. El eğitimi vereceğiniz zaman konu açın madde madde yazalım :)
Hocam sağol yardımlarınız için😀

Hocam sağol yardımlarınız için😀
Konu eski farkındayım ama yeni muhabbet kuşu alacaklara söylüyorum kuşunuzu aldığınız zaman 1 hafta çıkarmayın evinize alışsın.Elinizle hafif hafif sevin bence elinize alışması için elinizle yem yedirin gine alışması için.daldarıyı çok severler daldarı alın ama haftada kaç kere vermeniz gerektiğiyle alakalı araştırma yapın bence.Yaptığım araştırmada haftada en fazla 1 kere verin yazıyordu.Onun dışında tahta tünek alın çünkü plastik tünekler yanlış hatırlamıyorsam kuşların ayaklarında mantar yapabiliyor.Ve bence kuşların bakımı hakkında vs. videolar izleyin.

Geri
Yukarı