500-600 TL civarında mouse pad önerisi

Bütçe
600

RRaidyn

Hectopat
Merhaba, 500-600 TL civarında mouse pad önerilerinizi bekliyorum. Xrades tarzında markalar önermezseniz sevinirim. Şu an da Xrades'in bir padini kullanıyorum. Fiyatına göre güzel fakat aradığım kalite bu değil. O yüzden değiştirmek ve 45x45 civarında bir şeye geçiş yapmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Aklımda birkaç mouse pad var fakat kullanan pek görmedim. Bunlardan birisi de; endgame mpc 450. kullanan varsa ses verebilir mi? :D

Merhaba, 500-600 TL civarında mouse pad önerilerinizi bekliyorum. Xrades tarzında markalar önermezseniz sevinirim. Şu an da Xrades'in bir padini kullanıyorum. Fiyatına göre güzel fakat aradığım kalite bu değil. O yüzden değiştirmek ve 45x45 civarında bir şeye geçiş yapmak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

Aklımda birkaç mouse pad var fakat kullanan pek görmedim. Bunlardan birisi de; endgame mpc 450. kullanan varsa ses verebilir mi? :D
Hocam tavsiyem büyük almanız klavye de kaymaz ben VOLL BLUME VOLL ARENA 4x800x300 mm 13 RGB Modlu Geniş Mousepad Oyuncu Gaming Gamer XL XXL BÜYÜK BOY Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu kullanıyorum ve gayet memnunum çok güzel bir şekilde mouse kayıyor 1 yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım paranın üstü de sizde kalır.

Hocam sınır 600 yalnız.

Küçük yerine büyük tercih ederim tüm masanı kaplar. QCK 3XL gibi bişey alabilirsin.
https://www.amazon.com.tr/SteelSeries-QcK-3XL-Gaming-Mousepad/dp/B08H5NVCCY Amazon prime özel 650TL. Prism XL de bakabilirsin.
Büyük mouse pad almayı düşünmüyorum, iki boyutu da denedim bana en uygun olanı 45x boyutları.

Hocam tavsiyem büyük almanız klavye de kaymaz ben VOLL BLUME VOLL ARENA 4x800x300 mm 13 RGB Modlu Geniş Mousepad Oyuncu Gaming Gamer XL XXL BÜYÜK BOY Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bunu kullanıyorum ve gayet memnunum çok güzel bir şekilde mouse kayıyor 1 yıldır kullanıyorum bir sorun yaşamadım paranın üstü de sizde kalır.

Hocam sınır 600 yalnız.
Endgame MPC450 Amazon da şuan 407 TL. Almanya'dan geliyormuş ama benim için problem değil. Mouse pad full speed olduğu için acaba sorun yaratır mı diye düşünmüyor değilim. Aynı şekilde, birkaç forumda ve video da flick atıldığı zaman mouse sensoru algılamıyor diye şikayetler de yazılmış. Çok kararsız kaldım o yüzden.

Ürün link: https://www.amazon.com.tr/ENDGAME-G...077&sprefix=ENDGAME+GEAR+MPC450,aps,95&sr=8-1

Küçük isterseniz klasse stoklara gelecek 7 gün içinde, onlara bakın derim 360 TL olacak.

MPC 450 alınabilecek en iyi padlerden biridir. Alternatif olarak da Aqua Control 2'ye bakabilirsiniz. Premium mousepad kullanmamış kullanıcıların da yorumunu dikkate almayın... :(

Geri
Yukarı