500 TL mouse pad önerisi

Bütçe
500
Onun hakkında aşırı hızlı olduğunu, kontrolün zor olduğunu duymuştum hocam. Air versiyonu daha iyi diyorlar fakat onun da fiyatı bütçemi aşıyor maalesef.

Sizce kaliteli markalara 400-500 vermeye gerek yok mu yani? FPS oyuncusuyum, sizin kullandığınız yeter mi bana?
Sen bilirsin, bir de diğerlerinin fikirlerini al hepsini birlikte düşün.

Onun hakkında aşırı hızlı olduğunu, kontrolün zor olduğunu duymuştum hocam. Air versiyonu daha iyi diyorlar fakat onun da fiyatı bütçemi aşıyor maalesef.

Sizce kaliteli markalara 400-500 vermeye gerek yok mu yani? FPS oyuncusuyum, sizin kullandığınız yeter mi bana?
Size önerim kaliteli olan markalardan almanız.

Aralarından Glorious olanını öneririm.

Bende Porge 90x40 modeli var ve çok tozlanıyor. Kalite olarak Klasse ile aralarında çok fark yok zaten.

Size önerim kaliteli olan markalardan almanız.

Aralarından Glorious olanını öneririm.

Bende Porge 90x40 modeli var ve çok tozlanıyor. Kalite olarak Klasse ile aralarında çok fark yok zaten.
Genel olarak Klasse'yi öneriyorlar hocam ne yapsam bilemedim, bir an önce de almak istiyorum çünkü her an fiyatları artabilir malum sebebini biliyorsunuz :D

Genel olarak Klasse'yi öneriyorlar hocam ne yapsam bilemedim, bir an önce de almak istiyorum çünkü her an fiyatları artabilir malum sebebini biliyorsunuz :D
Sizin tercihiniz.
Düşük DPI ve Sens ile oynuyorsanız yada kullandığınız Mouse ağır ise Glorious.

Normal-Yüksek DPI ve Sens ile oynuyorsanız. Klasse'yi seçersiniz.

Sizin tercihiniz.
Düşük DPI ve Sens ile oynuyorsanız yada kullandığınız Mouse ağır ise Glorious.

Normal-Yüksek DPI ve Sens ile oynuyorsanız. Klasse'yi seçersiniz.
Razer Viper Mini kullanıyorum ve Valorant'ta 400DPI 0.786 sens, CS:GO'da 400DPI 2.5 sens hocam sanırım Klasseyi almalıyım. Yanlış mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı