500 bin TL aile arabası önerisi

Hocam parçaları çok kalitesiz benim Fiat yetkili servisinde çalışan arkadaşım var o dedi ayrıca 150.000'den sonra yağ yakmaya başlıyorlar.
Olabilir. Kendim biniyorum tabi sıfır almıştım. Orada çalışanlar daha iyi bilir. Ucuz etin yahnisi pek olur derler. Fiat da o kaliteye göre fiyat veriyor Bugüne kadar bakımlarını yapıp bindim, tek sorun ettiğim şey hafif tümsekli çukurlu yollardan geçerken önlerden gacır gucur sesinin gelmesiydi. Ön düzeni komple değişmeme rağmen ses kesilmedi. Kronik dediler ondan sonra üstelemedim. Onun dışında çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. şu an aracım 133 binde. 150 bin olmadan satarım herhalde. O zaman da ben tavsiye alırım.

Olabilir. Kendim biniyorum tabii sıfır almıştım. Orada çalışanlar daha iyi bilir. Ucuz etin yahnisi pek olur derler. Fiat da o kaliteye göre fiyat veriyor bugüne kadar bakımlarını yapıp bindim, tek sorun ettiğim şey hafif tümsekli çukurlu yollardan geçerken önlerden gacır gucur sesinin gelmesiydi. Ön düzeni komple değişmeme rağmen ses kesilmedi. Kronik dediler ondan sonra üstelemedim. Onun dışında çok şükür bir sorunla karşılaşmadım. Şu an aracım 133 binde. 150 bin olmadan satarım herhalde. O zaman da ben tavsiye alırım.

Hocam sıfır araç ayrı oluyor ne olur olsun en çok sorun çıkartan araçta olsa ilk sahibi çok dikkatli kullandığı için genellikle sorunsuz oluyor bizde 2011 Corolla vardı babam içinde ekmek yememize bile izin vermiyordu dökülür diye tam 10 yaşında 60.000 Km'de sattık şimdi yayladaki evden dolayı maalesef 2008 model isuzu DMAX aldık bunda yine titiz ama önceki kadar çok önemsemiyor ayağımız çamur olsa bile o kadar önemsemiyor normalde arabasında asla
sigara
içirmez ama bunda bir iki tane ustanın içmesine izin vermiş.

Geri
Yukarı