500 TL fare önerisi

Bütçe
500

ahmetcel

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
ASUS B550M-K | RYZEN 5 5600X | ASUS CERBERUS GTX1050Tİ | GSKİLL RİPJAWS 2X8 3200 MHZ RAM | SAMSUNG 970 EVO PLUS 500GB | CORSAİR 4000D | SEAGATE BARRACUDA 500GB | DEEPCOOL LS520 | EVEREST 650W PSU
Arkadaşlar bütçem 500 TL civarı. Güzel bir mouse arıyorum aklımda Logitech G203 vardı ama birkaç kişide double click sorunu yapmaya başlamış kronik sorun var diyorlar. Rival 3 veya Corsair Sabre alabilirsin dediler ben emin olamadım. Bu fareleri uzun süre kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim ya da farklı mouse olabilir 500 TL bandında.

Arkadaşlar bütçem 500 TL civarı. Güzel bir mouse arıyorum aklımda Logitech G203 vardı ama birkaç kişide double Click sorunu yapmaya başlamış kronik sorun var diyorlar. Rival 3 veya Corsair sabre alabilirsin dediler ben emin olamadım. Bu fareleri uzun süre kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim ya da farklı mouse olabilir 500 TL bandında.

Aktif olarak bu fareyi kullanıyorum gayet iyi. Eğer eliniz çok büyük değilse ve claw tutuyorsanız alabilirsiniz.

Arkadaşlar bütçem 500 TL civarı. Güzel bir mouse arıyorum aklımda Logitech G203 vardı ama birkaç kişide double Click sorunu yapmaya başlamış kronik sorun var diyorlar. Rival 3 veya Corsair Sabre alabilirsin dediler ben emin olamadım. Bu fareleri uzun süre kullanan varsa yardımcı olabilirse sevinirim ya da farklı mouse olabilir 500 TL bandında.

Razer Viper Mini indirimde şu an 509 TL

Geri
Yukarı