500 TL'ye Kadar Telefon Öneri

Microsoft lumia 535 alabilirsiniz
Açıkçası Lumialar gözüme hoş gözüktü ama tandığım 2 kişiden de telefonu aldım. 1'i memnundu diğeri memnun değildi.
Birinin bataryası oynuyodu resmen. Resmen telefonu sallayınca ses falan çıkıyordu. Aşırı yavaştı vs. vs. Kamerası güzeldi ama :D her neyse . Kısaca lumia düşünmüyorum... Ama ilginizden ve ayırdığınız vakitten dolayı Teşekkür Ederim ;)

1 Ay sonra alacağım... Önerileriniz ve düşünceleriniz için teşekkürler... 1 ay içerisinde 100 tl biriktirebilirim fazladan. Ama bu telefonları satamazsam yine 500 tlye denk gelir :D neyse 100 tl arttırabilirsem sizce hangi telefonu alayım. Zenfone 5 dışında. Lenovoya ısındım gerçi :D Sanırım lenovo alıcam. Neden bilmiyorum ama çok fazla insanların elinde olmayan telefonları alma isteği doğuyor içimde :D Neyse. HEPİNİZE TEŞEKKÜRLER... Lenovo A328 alacağım ;)

Asus Zenfone 4 güzel seçim. Ama 100 lira fazladan bulsan Zenfone 5 alabilirsin.

Elinizdeki 3 telefon 100 TL'ye gider. 500 liranın üstüne 100 lira daha koyup zenfone 5 alabilirsiniz. :)

@Eray Savage önerisi güzel alınabilir bir telefon bana biraz Turkcell T40' ı andırdı:). Ama sen yine de üzerine biraz koy Zenfone 5 al.

Microsoft lumia 535 alabilirsiniz

Zenfone 4 veya biraz daha ekleme yapıp Zenfone 5 alabilirsin.

Samsung Galaxy Core 2 alabilirsin yeterince performs verir.

Zenfone c alabilirsin. 1 ay içinde stoklara gelir diye düşünüyorum.

Hepinize Teşekkürler... Lenovo dan ziyade bugün çok daha hoşuma giden bir telefon gördüm.
Quatro Mobile F1453 ...
Gerçekten ÇOK HOŞUMA gitti. Özellikleri falan acaip güzel görünüyor. 50 TL fazla ama olsun. Bir şekilde alınır :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı