5000 TL'ye kadar telefon önerisi

serhan23

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Mevcut telefonum bozulduğu için yeni telefon almayı düşünüyorum. Öncelikli tercihlerim amoled ekran ve kulaklık ses çıkışının kaliteli olması. Çok fazla oyun oynamam. En çok video izlemek ve müzik dinlemek için kullanıyorum. Diğer işlevler için olmazsa olmazım yok ama olabildiğince iyi olmasını tercih ederim. Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Ses kulaklık çıkışı hakkında bilginiz var mı?
12mm jack girişi Note 9 serisi ile kaldırıldı. O segmentteki çoğu telefon da kulaklık girişi bulunmuyor. böyle bir telefon alırsanız. Aşağıdaki bluetooth kulaklığı alabilirsiniz.Ben kendim kullanıyorum çok memnunum.

12mm jack girişi Note 9 serisi ile kaldırıldı. O segmentteki çoğu telefon da kulaklık girişi bulunmuyor. böyle bir telefon alırsanız. Aşağıdaki bluetooth kulaklığı alabilirsiniz.Ben kendim kullanıyorum çok memnunum.

Giriş türünü değil de ses kalitesini sormuştum.

Güzel bir telefon bence de Xiaomi 9S alın.
1589125131114.png

Bunu söylemek yerine sadece Beğen tuşuna basmanız yeterli.

Valla arkadaşlar bilmiyorum, yorumlara baktığım kadarıyla iPhone görüntüsü ile Xiaomi görüntüsünü kıyaslıyorsunuz. Komik açıkçası biraz. Android ve IOS kullandım ikisini de. Apple şu ana kadar ne yüklediysem bir kez bile yavaşlamadı. Hala daha iPhone 6 kullanıyorum ve bir sorunu yok. 5 yıl kadar oldu. Android telefonlar ise saçma bir şekilde virüs yiyor veya kendi kendine bir süre sonra yavaşlıyor. Yine de siz bilirsiniz tabii. Yalnız ekran olarak küçük olabilir lakin görüntü kalitesi söyleyebileceğiniz tüm hepsinden daha iyidir. Ek olarak, iPhone 6'mın şu anki şarjı full kullandığım halde 4-5 saat gidebiliyor. Film vs. izlediğim takdirde ise 10 saat rahat gidiyor. Apple fanboyluğu yapmıyorum. Yalnızca 5200'ü Android ile çöp edeceğinize IOS her zaman daha mantıklı geliyor. Bir problem halinde kendiniz bozsanız dahi birebir değişim yapılıyor-gidip de yere atar kırarsanız bu sizin hatanız. Onun haricinde, bir yıldır kullanıyorsunuzdur bozulmuştur, yavaşlamıştır. Değişim yaparlar. Bir sorun yaşamazsınız. Saygılar.

Valla arkadaşlar bilmiyorum, yorumlara baktığım kadarıyla iPhone görüntüsü ile Xiaomi görüntüsünü kıyaslıyorsunuz. Komik açıkçası biraz. Android ve IOS kullandım ikisini de. Apple şu ana kadar ne yüklediysem bir kez bile yavaşlamadı. Hala daha iPhone 6 kullanıyorum ve bir sorunu yok. 5 yıl kadar oldu. Android telefonlar ise saçma bir şekilde virüs yiyor veya kendi kendine bir süre sonra yavaşlıyor.
Öncelikle kamera konusunda git bi' DxOMark sitesine ve YouTube inceleme videolarına bak öyle gel. Android'e yavaşlıyor diyen kişinin en son kullandığı Android sürümü 4.4'tür, başka türlü Android'e yavaş diyen sadece sallıyordur. Android yavaşlamıyor onlar eskide kaldı ama yavaşladığını söyleyerek Apple fanboyu olduğunuzu belli ediyorsunuz zaten. Android 5 kullanan 2013 çıkışlı LG G2'ye Android 9 ROM'u kurdum mükemmel çalışıyor ama siz iPhone 6'nıza iOS 13 kuramayacaksınız ve gece modu kullanamayacaksınız bu arada. Android'e virüs giriyor demişsiniz, gidip de internetten kafanıza göre APK kurmadığınız ve Play Store'den ne olduğu belli olmayan uygulamaları indirmediğiniz sürece bir sıkıntı yok ve ayrıca Safari'de bulunan güvenlik açıkları da az değil belirtmek isterim. iOS'e virüs girince kapalı sistemi yüzünden virüsü silmeniz mümkün olmayacak zaten telefonun çökmesine sebep olan metinler de cabası. Sonrasında telefon ile çektiğiniz fotoğrafları bilgisayara atana kadar canınız çıkacak ama iOS kapalı kutusunda yaşamaya devam edebilirsiniz siz.

Eki Görüntüle 558840
Bunu söylemek yerine sadece beğen tuşuna basmanız yeterli.

Teşekkür ederim yeniyim.

Öncelikle kamera konusunda git bi' DxOMark sitesine ve YouTube inceleme videolarına bak öyle gel. Android'e yavaşlıyor diyen kişinin en son kullandığı Android sürümü 4.4'tür, başka türlü Android'e yavaş diyen sadece sallıyordur. Android yavaşlamıyor onlar eskide kaldı ama yavaşladığını söyleyerek Apple fanboyu olduğunuzu belli ediyorsunuz zaten. Android 5 kullanan 2013 çıkışlı LG G2'ye Android 9 ROM'u kurdum mükemmel çalışıyor ama siz iPhone 6'nıza iOS 13 kuramayacaksınız ve gece modu kullanamayacaksınız bu arada. Android'e virüs giriyor demişsiniz, gidip de internetten kafanıza göre APK kurmadığınız ve Play Store'den ne olduğu belli olmayan uygulamaları indirmediğiniz sürece bir sıkıntı yok ve ayrıca Safari'de bulunan güvenlik açıkları da az değil belirtmek isterim. iOS'e virüs girince kapalı sistemi yüzünden virüsü silmeniz mümkün olmayacak zaten telefonun çökmesine sebep olan metinler de cabası. Sonrasında telefon ile çektiğiniz fotoğrafları bilgisayara atana kadar canınız çıkacak ama iOS kapalı kutusunda yaşamaya devam edebilirsiniz siz.
:D

Geri
Yukarı