5000 TL monitör önerisi

Bütçe
5000

Sarper2452

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 5K civarında uzun ömürlü ve kaliteli bir monitör arıyorum. Çok üst düzey oyunlar oynamayacağım zaten fakat ileri dönük sağlam bir monitör olsun istiyorum. Fiyat/Performans olarak iyi bir seçenek olması için hangi monitörü seçebilirim? Aşağıda kendi seçtiklerim mevcut, bunların arasındakı farklara hakim olan arkadaşlar tavsiye ve öneri verebilirse çok sevinirim buradakiler dışında da bir model olabilir. Şimdiden çok teşekkürler 😄.

LENOVO LEGION R25I-30​

Dell G2422HS 23.8​

AOC 23.8" 24G2SPAE/BK​

AOC 24G4X Monitör​

Viewsonic VX2428J 24”​

ASUS 24" TUF GAMING VG249QL3A​

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. 5K civarında uzun ömürlü ve kaliteli bir monitör arıyorum. Çok üst düzey oyunlar oynamayacağım zaten fakat ileri dönük sağlam bir monitör olsun istiyorum. Fiyat/Performans olarak iyi bir seçenek olması için hangi monitörü seçebilirim? Aşağıda kendi seçtiklerim mevcut, bunların arasındakı farklara hakim olan arkadaşlar tavsiye ve öneri verebilirse çok sevinirim buradakiler dışında da bir model olabilir. Şimdiden çok teşekkürler 😄.

Lenovo gayet güzel pişman olmazsınız.

Aoc 24g4x ve lg24gn65r-b kullandım. Bir forumda Legion r25i ile lg24gn65r-b karşılaştırmasında renk doğruluğu bakımından bana göre lg önde. 24g4x e gelirsek; renk gamutu yüksek ama renk sapması var. Srgb modu hariç renklerde, izlediğim incele videolarında aşırı sapma var; fiyatının monitörü değil. Diğer monitörleri kullanmadığım için bilmiyorum. Benim önerim eğer hertz takıntınız yoksa veya fps oyuncusu değilseniz LG 24GN65R-B olacaktır. Şu sıralar fiyatı da uygun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı