5000 TL'ye kadar kablosuz kulaklık önerisi

Çok zenginsen IBAN'dan atsana adama? 6600 liralık kulaklık alacak olsa bütçem 6600 lira derdi değil mi?

Zenginlikle mi alakalı bu genç dostum? Arkadaş 5K gibi bir fiyata alabiliyorsa eğer 6K da çok dokuncak bir para değil. Zamanında 100 TL olan bir mouse şu devirde 2000 misal. Her şey 20 misli. Artı eskiden 50 TL koymak gibi bir şey 1K koymak. Mantıklı olalım azıcık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenginlikle mi alakalı bu genç dostum? Arkadaş 5K gibi bir fiyata alabiliyorsa eğer 6K da çok dokuncak bir para değil. Zamanında 100 TL olan bir mouse şu devirde 2000 misal. Her şey 20 misli. Artı eskiden 50 TL koymak gibi bir şey 1K koymak. Mantıklı olalım azıcık.
Nerden biliyorsun 1000 lirasının daha olduğunu? Son parası belki? Bütçeye göre öneri yap.
60 bin lira daha koyup bunu alabilirsiniz(!). Para değil nede olsa.

5000TL dediyse Max 5500 civarına öneri yapmanız etik olur. Aksi halde 1600TL gibi bir rakam daha ekletirseniz bunun sonu gelmez. Biraz daha biraz daha diye diye JBL alacak adam.

Bütcesi 5000 kendine göre bir bütçe oluşturmuş burada belli ki üstüne çıkamayacak 5000 TL diye kulaklık almasın mı?

İlla o kulaklığın 7000 TL mi olması lazım alabilmesi için.

@KEJTOK Üç beş özelliği az yukarıda diye o para verilmez hocam bizde bunu anlatmaya çalışıyoruz. Üstelik dediğimi tekrar diyeceğim. Razer'ın attıgınız ürününü alan ya da öneren görmedim daha önce. Logitech modelini arkadaşım aldı canavar gibi kulaklık. Suçsuz yere gömmek istemem Razer'ı lakin ne oldugu bilinmeyen bir kulaklık için 1600TL vermek mantıksız.

Konu yersiz uzuyor bu arada kapatalım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı