5000 TL'ye sistem toplama

Ahmet kardeşim şimdi arkadaşın dediği evo 840 ssdleri bizimkilerle değiştirsek,bilgisayarı tamamlasak maliyeti ne oluyor ? Eğer 100 200 farkedecekse küçük güçlendirici değişimlerde yapabilirsin o kadar para gitmiş zaten :)

Adsız123123.png
SSD 2 tane ekleyemiyorduk o yüzden 1 yazıyor ama sen 2 tane al.
Fiyat:5580 Tl civarı bir şey oluyor.

Ahmet kardeşim şimdi arkadaşın dediği evo 840 ssdleri bizimkilerle değiştirsek,bilgisayarı tamamlasak maliyeti ne oluyor ? Eğer 100 200 farkedecekse küçük güçlendirici değişimlerde yapabilirsin o kadar para gitmiş zaten :)
Aynen para gitti bayağı :D Heralde bunun 6000e kadar sınırı var :D Ben şimdi yatayımda sabah kalkınca toplarım kardeşim :)

(Şimdi toplayamamın nedeni Tapatalktan giriyor olmam :) )

Aynen para gitti bayağı :D Heralde bunun 6000e kadar sınırı var :D Ben şimdi yatayımda sabah kalkınca toplarım kardeşim :)

(Şimdi toplayamamın nedeni Tapatalktan giriyor olmam :) )
Sabah zaten akşam demek istedin heralde. :) Uykusuzluk başa bela.

Tamamdır arkadaşın dediği gibi oyunları sorunsuz açacak bir bilgisayarın 6000 tlye kadar yolu var demek ki :))) Allah hayır etsin bu bilgisayar nasıl toplanır bilmiyorum tek tük halledeceğim inşallah :)) Keşke azıcıkta olsa konsol bilgim yada konsola bir sıcaklığım olsa da bu eziyetleri hiç çekmesem ama yok ; ne bir bilgim,ne bir samimiyetim :))

Tamamdır arkadaşın dediği gibi oyunları sorunsuz açacak bir bilgisayarın 6000 tlye kadar yolu var demek ki :))) Allah hayır etsin bu bilgisayar nasıl toplanır bilmiyorum tek tük halledeceğim inşallah :)) Keşke azıcıkta olsa konsol bilgim yada konsola bir sıcaklığım olsa da bu eziyetleri hiç çekmesem ama yok ; ne bir bilgim,ne bir samimiyetim :))
En son yazdığım sistemi al arkana bakma. Bu arada monitör klavye mouse var değil mi?

Bu da son iletim olsun :D Sorunsuz için 2500e de toplanır ama biz biraz birnevi açgözlülük yapıyoruz. Biraz ondan olsun birazda şundan. Zaten bu yüzden Pc toplama konularının ucu bucağı olmuyor :)

Dostum 2500 e dediğim oyunları açacak bir bilgisayar yapamayız sanıyorum ya :) Ahmet kardeşim evet mouse ve klavye de olacak.Benim hayalimdaki mouse ve klavye şunlar nasıl edinirim bilmiyorum ama olursa çok hoş olur :)
http://www.blazedream.com/blog/wp-content/uploads/2011/01/naga_mouse.jpg

http://www.seyvet.com/resim/1b884931bd.jpg
2500 TL ye de güzel sistemler toplanıyor örneğin ben kendime bu aralar toplamayı düşünüyorum. oyunları felan ultra da açan bir sistem. Klavye mouse ye de gelirsek sana şunları öneririm.
Thermaltake Tt Esports Ultimate Oyuncu Klavyesi Türkçe - Vatan Bilgisayar
A4 Tech Bloody V7 Multi-Core Gun3 Gaming Mouse - Vatan Bilgisayar
Tabi senin seçimin ama ben olsam bunları alırdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı