5000 TL'ye sistem toplama

Sen saolasın kardeşim :D Bu da 3. gidiyorum yazışım heralde :D Neyse Allahın hakkı üçtür buda son şansım tutsr heralde :D Hayırlı Sabahlar herkese :)
Ben olmasam o lafı sokamazsın. :) Hep benim sayemde. :D

Maddi durum varsa hiç de boşa gitmedi sen merak etme.

Dostum muhabbetlerden sonra hiç ciddi olasım gelmiyor hahaha :D Ama sistem gerçekten sağlam oldu elinize sağlık :)

Saol. Zaten ortam güzel oldu sistem güzel oldu ben hiç uyumadım bende güzel oldum. Hepimiz güzelleştik. Uçmadan pilot olduk.

HAHAHAHAHA :D:D:D Aynen öyle oldu kardeşim benim göz altlarımdan petrol çıkarmayı düşünüyorum uyumuyorum 2 gündür :D

Maşallah 2 gün mü? Bu arada yazım kurallarına dikkat et 1 gün ceza verirler.

Dostum forum ortamlarına hiç alışık değilim ilk defa bu foruma ciddi olarak üye oldum,oda ciddi bir destek alabileceğimi düşündüğüm için.Anlayacağın hiç bilgim yok,ne yazım yanlışı yaptım bilmiyorum :)

Noktalamaya felan dikkat et yeter, bu arada benim başım çok pis ağrıyor. Senin sistemi yapacam diye beyni yaktım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı